housesnorthwest@housesnorthwest.com


Monthly Archives: April 2019

Mieszkania do sprzedania, a mieskzanka od Dewelopera – a więc, nowe mieskznaka wewnątrz Toruniu

Szukasz ślicznego nowiutkiego mieszkanka na sprzedaż na terenie Torunia? Jeśli tak, wspaniale trafiłeś! W tym artykule podpowiemy tobie, w jakim miejscu poszukiwać najlepszych lokalizacji od najwspanialszych deweloperów w obrębie miasteczka!
Rynek pierwotny na konkretną chwilkę cieszy się coraz bardziej dużym powodzeniem.
Read More

Określanie kwoty nieruchomości

Każdy, kto kupował lub sprzedawał mieszkanie wie, że całkiem inaczej patrzy się na koszt nieruchomości. Całkiem inaczej na nieruchomość spogląda osoba sprzedająca, która chce jak najwięcej zyskać i inaczej patrzy ten, który kupuje, bo wolałby nie wydać za dużo. To często nie pozwala na znalezienie konsensusu.
Read More

Wciągarki elektryczne są potrzebne w każdej innowacyjnej firmie budowlanej, z kolei drabina ewakuacyjna musi być zamontowana na prawie każdym budynku

Jeśli już od dawna prowadzisz firmę budowlaną to najwyższa pora, żeby zastanowić się nad tym co mogłoby przyczynić się do udoskonalenia i przyśpieszenia roboty
Read More

Kilka przydatnych porad i wskazówek dla osób, które szukają odpowiedniego planu domu.

Jeżeli już zapadnie decyzja o tym, że się zacznie budować swój wyśniony dom, to jedną z istotniejszych rzeczy jest wyszukanie odpowiedniego planu. W teorii aktualnie nie ma z tym żadnych problemów, bo do dyspozycji jest co najmniej kilkanaście tysięcy gotowych projektów, z których każdy można jeszcze dodatkowo zmieniać. Jednak takie ich zróżnicowanie to jedno, a właściwy wybór to drugie. Budynek powinien być ładnie wkomponowany w otoczenie, musi również być wygodny, funkcjonalny i oczywiście spełniać wszystkie oczekiwania właściciela.
Read More