housesnorthwest@housesnorthwest.com


Monthly Archives: May 2019

Kilkanaście słów na temat samoprzylepnej taśmie aluminiowej – do czego ogólnie istnieje możliwość ją używać?

Przede wszystkim nasz nowy temat, czyli taśma samoprzylepna stworzona z aluminium, jest to temat nakierowany szczególnie dla osób, które zajmują się budowlanką lub pragną na własną rękę podjąć się konkretnego zadania powiązanego z izolacją lub uszczelnianiem różnych powierzchni.
Read More

W jaki sposób poprawnie przeprowadzić badanie konstrukcji budynku?

Uniwersalnie wiadomo, że budynki, jakie otaczają nas na co dzień tracą wiele swoich walorów wizualnych na wynik czasu. Jest to z pewnością powiązane z częstymi opadami deszczu i śniegu, które na nieszczęście są w stanie destruktywnie wpłynąć na całą konstrukcję naszego budynku. Taki stan spraw z pewnością nie jest dla nas pozytywny, ponieważ w szeregu przypadków liczne nadszarpnięcia mogą na stałe nadwyrężyć fundamenty naszych budowli.
Read More

Chcesz kupić własne M? Wrocław jest miastem bardzo dobrym.

Teraz mnóstwo osób podejmuje decyzję o posiadaniu swojego mieszkania. Decyzja o kupnie z całą pewnością nie należy do najłatwiejszych. Tym bardziej, że wiąże się najczęściej z koniecznością podjęcia dezycji w jakim miejscu chcemy żyć.
Read More

W trakcie budowy domu najlepiej pamiętać o zrobieniu najbardziej ważnych czynności? Są one niezbędne dla dalszej budowy

Budowa domu wiążę się z szeregiem czynności, które musimy wykonać, by wszystko było w jak najlepszym porządku. Nic nie możemy przeoczyć, ponieważ można mieć z tego powodu kolejne kłopoty. Jednakże jedne czynności są ważniejsze niż inne, bo np. musimy zrobić instalację wodociągową, lecz z wykładaniem parkietu możemy zaczekać.
Read More