housesnorthwest@housesnorthwest.com


Daily Archives: 16 May 2019

Jakie zalety i wady posiadają mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego, w jaki sposób ich najlepiej szukać.

Kupno nowego lokum to dla większości osób niezwykle poważna decyzja. Wiąże się przecież z tym, że w kupionym mieszkaniu zamieszka się na następne kilkadziesiąt lat. Nie można też zapomnieć o kwestiach finansowych, mało kto kupuje mieszkanie za gotówkę, tylko posiłkuje się raczej kredytem, a te również są brane na dłuższy okres czasu. Dlatego też planując kupno nowego mieszkania czy domu należy dobrze wszystko przemyśleć, dokładnie się zastanowić, czego się oczekuje i jakie się ma finansowe możliwości i dopiero na tej podstawie znalezienie najlepszego lokum.
Read More

Urządzanie salonu i tarasu. Co zrobić żeby takie dwie przestrzenie wzajemnie się uzupełniały?

Planujesz remont pokoju gościnnego oraz tarasu i szukasz jakiegoś świeższego spojrzenia. Masz już dość przeglądania tych wszystkich powtarzających się projektów. Może dobrze byłoby troszkę zaryzykować oraz pobawić się przestrzenią. Spróbować połączyć obie przestrzenie, tak aby wyszły z tego jakby dwa uzupełniające się miejsca. Może być tak, iż efekt przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania.

Read More

Kilka rzeczy dla których opłaca się mieszkać w Gdańsku

Mamy obecnie w naszym kraju parę miast oraz mniejszych miejscowości, jakie mogą pochwalić się naturalną przyrodą, bardzo dobrą infrastrukturą oraz doskonałymi warunkami do sprawnego funkcjonowania dla wszystkich obywateli.
Read More