housesnorthwest@housesnorthwest.com


Monthly Archives: June 2019

Spoiwa budowlane: wykorzystywane teraz rodzaje

Budowanie jakichkolwiek budynków i budowa dróg nie może mieć miejsca bez użycia właściwych spoiw. Bardzo często także konieczne jest na etapie prac przygotowawczych do budowy wzmocnienie bądź zagęszczenie gruntu.Budowa domu oznacza konieczność wykonania w pierwszej kolejności fundamentów domu. Następnie niekiedy wychodzi na jaw, że grunt, na którym ma stanąć dom jest zbyt mało nośny.
Read More

Rodzaje ogrodzeń na placach budowy

Tereny budowy w dużych skupiskach ludzkich to już zwykły element codziennego krajobrazu. Gdy kończy się jakaś budowa, prawie od razu rozpoczyna się kolejna, albo i więcej niż jedna. Bardzo istotne jest zagwarantowanie bezpieczeństwa dla otoczenia i ludzi. To jasne, iż z budową powiązane są najczęściej głębokie wykopy, musi być ona właściwie oznaczona i oczywiście zabezpieczona. Tu wykorzystuje się ogrodzenia przemysłowe.
Read More

Wybudowane domy pod Krakowem- jak znaleźć

Gdy mamy zamiar zbudować dom powinniśmy mieć działkę, a jeśli mamy na przykład działkę pod Krakowem, to możemy być szczęśliwi, bo to naprawdę fantastyczna sprawa, działka w takim miejscu, to marzenie dużego grona ludzi.
Read More