housesnorthwest@housesnorthwest.com


Monthly Archives: July 2019

Dlaczego podczas kupowania mieszkania należy zwracać uwagę na piwnice?

Dla osób, które nie chciałyby mieszkać w domu wolnostojącym, zakup mieszkania jest często jedynym wyjściem oraz oczywiście bardzo znaczącą sprawą. To właśnie w nim osoba zainteresowana wraz z całą rodziną spędzi prawdopodobnie kilka czy też kilkadziesiąt lat.
Dlatego też przy kupowaniu tego lokalu, trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników.
Read More

Okres kolonijny idealny na remont

Wakacje to najlepszy czas na przeprowadzenie remontu naszego domu, szczególnie, jeśli postanowimy wymienić okna na nowe. Dzięki właściwym i prawidłowo założonym oknom,uzyskamy gwarancję, że w porze zimowej w naszym mieszkaniu będzie przytulnie i przyjemnie. Jednak z drugiej strony, szczelne okna uniemożliwiają naturalną wentylację, gwarantującą wymianę powietrza między wnętrzem naszego mieszkania, a jego otoczeniem.
Read More

Deski na ogrzewanie podłogowe – jakie będą odpowiednie?

Deski podłogowe/parkietowe posiadają bardzo różne właściwości, w związku z tym nie każde będą nadawać się do wykorzystania na ogrzewanie podłogowe.
Read More

Co obowiązkowo musisz wiedzieć, jeżeli masz zamiar wybudować hotel?

W ostatnich latach polska zyskuje pozycję lidera w rankingu najczęściej odwiedzanych miejsc w Europie. Statystyki mówią same za siebie: z roku na rok wzrasta liczba turystów przyjeżdżających do naszego kraju.
Read More