housesnorthwest@housesnorthwest.com


Daily Archives: 2 September 2019

Ciepłe okna

Każdy z nas od czasu do czasu powinien dokonywać remontu. Wiadomo że wszystko z biegiem czasu się psuje. Rzecz jasna jedne przedmioty psują się prędzej, drugie niszczą się wolniej. Tak czy inaczej po pewnym okresie czeka nas robota.
Read More

Posiadłość albo mieszkanie to marzenie wielu osób i z tego powodu spory odsetek Polaków bierze kredyt, by je ziścić

Posiadanie własnego kąta jest bardzo istotne dla każdej pary. Jeśli mamy swój dom lub mieszkanie, to już mamy swoją przestrzeń, aby wychowywać potomstwo – nieważne, gdzie żyjemy.
Read More

Rola Fidic

Wywodząca się z Francji organizacja fidic zaliczana jest do nienależących do rządu federacji, uznawanych przez ONZ oraz Bank Światowy jak i Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju. Ważnym celem, jaki postawiony jest przez fidic, jest promowanie generalnych spraw i zadań postawionych przed stowarzyszeniami członkowskimi. Biorąc pod uwagę obowiązujące aktualnie prawo własności nieruchomości można dostrzec różnicę w jego egzekwowaniu, szczególnie gdy rozważa się owe prawo na przestrzeni zmieniających się w naszym kraju rządów.
Read More

W jakiej dzielnicy Wrocław nowe mieszkania prezentuje dla nas przyszykowane?

Pojawia się taki czas, w którym dochodzi się do wniosku, że czas się usamodzielnić. Pora wyprowadzić się od rodziców, rozpocząć życie na własny rachunek, w najętym, lub jeszcze lepiej, w nabytym przez siebie domu. Dlatego właśnie przegląda się różnorakie propozycje, porównuje się to co będzie w nich zaproponowane, tak żeby mieć pewność, że skorzysta się z tej oferty, która spełni jak najwięcej naszych oczekiwań oraz która równocześnie cenowo również będzie nam odpowiadała.
Czy wiemy, że Wrocław nowe mieszkania nam proponuje?
Jeżeli już wyszukaliśmy dla siebie odpowiednie miasto, to należy się dowiedzieć, czy posiadamy możliwość tam nabyć domy wyłącznie z rynku wtórnego, czy również z pierwotnego.
Read More