housesnorthwest@housesnorthwest.com


Daily Archives: 6 October 2019

Jakiego typu balustrady Wrocław może nam zaoferować?

Gdy zajmiemy się projektowaniem budynków, to obowiązkowo musimy się zastanowić, co powinno się w nich znaleźć, byśmy uzyskali pewność, że będą nam się podobały.
Read More

Okna na obszarze Świdnicy – czyli, okienka na zamówienie, nie tylko w kolorku białym!

Chcesz wymienić okienka w sypialni, czy też innym pokoik – nie ważne czy domku, czy tez mieszkanka? Mieszkasz, lub chodzi o domek na obszarze napomkniętego w temacie miasta o nazewnictwie Świdnica? Jeżeli tak, to doskonale się składa! W naszym dzisiejszym artykule po opowiadamy o tym, jakie okienka można zdobyć na obszarze owego miasta, oraz czym się one charakteryzują!
Read More

Kilka zdań o tym, jak spowodować, by własne mieszkanie było słoneczne

Często, gdy kupujemy mieszkanie albo budujemy dom, myślimy o liczbie pokoi czy funkcjonalności kuchni. Ważna bywa dla nas także obecność piwnicy czy windy.
Read More

Kontrola zabezpieczenia przeciwpożarowego

Prowadzenie firmy, abstrahując od umiejętności biznesowych, wymaga dużo

wytrwałości. Załatwianie wielu przewidzianych prawem zadań zajmuje masę czasu. Starczy wspomnieć o formalnościach związanych z rejestracją firmy. Nastręcza ona niemało biegania od okienka do okienka. Już po założeniu działalności możemy spodziewać się cyklicznych kontroli przeciwpożarowych, szczególnie jeżeli nasza działalność związana jest z produkcją półproduktów łatwopalnych lub też w naszej jednostce przebywają niemałe ilości osób.
Read More