housesnorthwest@housesnorthwest.com


Daily Archives: 6 May 2020

Dyson airblade to idealne rozwiązanie

Jeśli projektujemy publiczną łazienkę, to powinniśmy zrobić wszystko, żeby odnalazło się w niej wszystko co najwspanialsze oraz aby okazało się być to ułatwienie, dla ludzi z niej korzystających.
Read More

Usługi BHP dla firm –

BHP, a więc bezpieczeństwo i higiena pracy ma dziś istotne znaczenie i w zasadzie każdy zakład lub firma jest zmuszona do przestrzegania przepisów prawnych. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim osobom, które są w określonej firmie zatrudnione. Aktualnie na szczęście liczba fachowców BHP istniejących na rynku jest bardzo duża. Istnieją także specjalne firmy oferujące usługi BHP dla przedsiębiorstw. Dlaczego warto się na nie decydować?
Read More

Trochę słów o ocynku ogniowym – czemu należy zdecydować się na taką droższą metodę zabezpieczenia materiałów przed korozją?

Ocynk ogniowy to jedna z bardziej znanych metod zabezpieczania materiałów przed korozją. Zniszczenia, które powoduje rdza w wielu elementach powszedniego użytku sprawiają, że nie możemy zadowalająco długo korzystać z ich dobrego stanu.
Read More