housesnorthwest@housesnorthwest.com


Monthly Archives: August 2020

Wygląd umowy określa art. 647 kc

Jeżeli inwestor chce rozpocząć stawianie swojego budynku, potrzebuje ludzi, którzy będą posiadali odpowiednią wiedzę oraz sprzęty, żeby konkretny obiekt miał szansę stanąć w konkretnym miejscu.
Read More

Bramy panelowe od rekomendowanych producentów dla wybrednych

Fabrykanci bram posiadają w swej ofercie dobre, jakościowe bramy panelowe, które zapewniają solidne i wiarygodne zabezpieczenie wszelkiego terenu. Bramy panelowe posiadają współcześnie bardzo duże zastosowanie, użytkuje się je do zabezpieczania terenów prywatnych, takich jak przykładowo domy jednorodzinne oraz obiektów przemysłowych i publicznych. Są więc używane do osłony parkingów, galerii handlowych, oraz także obiektów sportowych lub banków.
Read More

Jakie zastosować procedury odnoszące się do ochrony przeciwpożarowej obiektu? Co będzie tu najważniejsze?

Ochrona przeciwpożarowa odnosi się do zwalczania pożarów jak też przeciwdziałania im. Zgodnie z właściwą ustawą, ten kto posiada obiekt jest zobowiązany zapewnić system ochrony życia i zdrowia przed wybuchem pożaru, klęską żywiołową, jak też pozostałymi ewentualnymi zagrożeniami. Co jeszcze powinno się wiedzieć jeśli chodzi o tą kwestię?
Read More

Jakie zalety i wady posiadają mieszkania z rynku pierwotnego i wtórnego, w jaki sposób ich najlepiej szukać.

Zakup nowego lokum to dla większości osób niezwykle poważna decyzja. Będzie się to przecież wiązać z tym, że w zakupionym mieszkaniu będzie się mieszkać przez następne kilkadziesiąt lat. Nie można też zapomnieć o finansach, mało kto nabywa mieszkanie płacąc gotówką, tylko posiłkuje się raczej kredytem, a te także brane są na kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Dlatego też planując zakup nowego domu albo mieszkania należy porządnie wszystko przeanalizować, zastanowić się dokładnie, czego się chce i jakie się ma możliwości finansowe i dopiero na tej podstawie znalezienie najlepszego lokum.
Read More