housesnorthwest@housesnorthwest.com


Daily Archives: 2 September 2020

Przygotowujemy nasz dom – ale tak naprawdę jak?

Należy mieć na uwadze, że jeśli chcielibyśmy wybudować własny dom, musimy przede wszystkim wiedzieć, że czymś naprawdę istotnym jest to by po prostu dokładnie przemyśleć, jak tak naprawdę chcemy, aby posiadany przez nas dom wyglądał. Wcale nie jest powiedziane, że jeżeli nieco się nie podszkolimy, to będziemy mieć wielkie kłopoty z budową własnego domu. W końcu dosłownie wszystko możemy odnaleźć na witrynach internetowych.
Read More

Czym są badania zdolności rejestrowej?

W przypadku firm, klubów sportowych lub też spółek bardzo często można spotkać się z zastrzeżeniem własnej nazwy w tzw. Urzędzie Patentowym, w związku z czym nikt inny w późniejszym czasie nie ma prawa korzystać z ów znaku, lecz by było to możliwe oraz nie spotkać się z odmowną decyzją, wcześniej warto sprawdzić, czy ochrona jest w ogóle możliwa.
Jak? Otóż, często prowadzone są tzw.
Read More

Opracowanie sobie inwestycji budowlanej na pierwszej lepszej ziemi, nie jest takie proste jak nam się może wydawać.

Każde zamierzenie jest oczywiście realne, ale wyłącznie pod warunkiem, że do tego będą odpowiednie przesłanki. W sytuacji gdy decydujemy się na swoje osobiste inwestycje, to badania ziemi nie są aż tak precyzyjne jak w sytuacji budowli użytkowych. Stawianie lokalu, chociaż powinno spełniać określone warunki, to w wielu pozostałych sytuacjach wykonujemy to wyłącznie na własną rękę.
Read More