housesnorthwest@housesnorthwest.com


Monthly Archives: October 2020

Określanie kwoty nieruchomości

Każdy, kto kupował lub sprzedawał mieszkanie zdaje sobie sprawę, że całkiem inaczej widzimy cenę nieruchomości. Inaczej na nieruchomość patrzy ten, który sprzedaje, bo chce jak najwięcej zarobić i inaczej patrzy ten, który kupuje, bo nie chce wydać za dużo. To często nie pomaga przy znalezieniu sensownej stawki.
Read More

Kupno nowego własnego mieszkania

Każdy chciałby mieć swój osobisty, wyśniony dom, lub mieszkanie. Mało kto ma na samym początku sumę, która byłaby wystarczająca do nabycia mieszkania (Pruszków). Oprocentowanie pożyczek hipotecznych jest dziś korzystne. Oprocentowanie zadłużenia jest ważnym składnikiem w spłacaniu miesięcznych rat.
Read More

Jakie minusy i plusy może mieć zakup swojego mieszkania od firmy deweloperskiej i na rynku wtórnym.

Zakup mieszkania to dla wielu osób istotna życiowa decyzja. Duża część z nas zakupu tego typu dokona jedynie raz w życiu, a jest także niemała grupa osób, jacy nigdy koniecznością takiej decyzji nie staną. Osoby, które szukają dla siebie mieszkania mają dwie drogi do wyboru, a obie mają swoje wady i zalety. Pierwszy wyjściem będzie kupno na rynku wtórnym, bez przerwy pojawia się sporo ofert sprzedaży takich mieszkań. Ich niewątpliwym plusem jest fakt, że często będą one gotowe do zamieszkania od razu, z koniecznością zrobienia co najwyżej drobnego odświeżenia.
Read More

Problematyczny remont mieszkania – sprawdź na co zwracać uwagę

O pracach remontowych myślimy stosunkowo często, jednakże zwykle dopiero w momencie, gdy się na takie działanie zdecydujemy, zdajemy sobie sprawę, jak trudne jest to przedsięwzięcie.
Read More