housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: budowla

Odbiór techniczny budynku – wskazówki

Podpowiadamy, jak przeprowadzić odbiór techniczny nowiuteńkiego mieszkanka samodzielnie. Na co zwracać uwagę podczas odbioru technicznego mieszkanka, co zabrać ze sobą na odbiór, które zgłaszać usterki.
Najlepiej jeśli na odbiór mieszkania możesz zabrać doświadczonego inżyniera bądź firmę remontową, która wykańczać będzie nasze mieszkanie.
Read More

Każdy człowiek wkracza w pewnym momencie w taki wiek, że pragnie mieć dzieci i kupić swoje mieszkanie

Jeżeli staliśmy się już dorośli, od dłuższego czasu mamy dowód osobisty i może właśnie dopiero co otrzymaliśmy swoją pierwszą, konkretną prace, to po jakimś czasie w naszych myślach zapewne zaczną pojawiać się myśli o nabyciu własnego mieszkania.
Jeśli jesteśmy już samowystarczalni finansowo oraz planujemy powiększenie rodziny to zapewne mamy ochotę zacząć żyć na swój rachunek.
Read More

Zainteresowanie budownictwem energooszczędnym

Zainteresowanie budownictwem energooszczędnym wzrasta z roku na rok. Najważniejszym powodem powodzenia takich domów są finanse, gdyż dom energooszczędny to taki, który zużywa 3–4-krotnie mniej energii do ogrzewania aniżeli budynek typowy, a mniejsze straty energii to wiele niższe rachunki za ogrzewanie.
Read More

Kilkanaście słów na temat samoprzylepnej taśmie aluminiowej – do czego ogólnie istnieje możliwość ją używać?

Przede wszystkim nasz nowy temat, czyli taśma samoprzylepna stworzona z aluminium, jest to temat nakierowany szczególnie dla osób, które zajmują się budowlanką lub pragną na własną rękę podjąć się konkretnego zadania powiązanego z izolacją lub uszczelnianiem różnych powierzchni.
Read More