housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: budowla

Każdy człowiek wkracza w pewnym momencie w taki wiek, że pragnie mieć dzieci i kupić swoje mieszkanie

Jeżeli staliśmy się już dorośli, od dłuższego czasu mamy dowód osobisty i może właśnie dopiero co otrzymaliśmy swoją pierwszą, konkretną prace, to po jakimś czasie w naszych myślach zapewne zaczną pojawiać się myśli o nabyciu własnego mieszkania.
Jeśli jesteśmy już samowystarczalni finansowo oraz planujemy powiększenie rodziny to zapewne mamy ochotę zacząć żyć na swój rachunek.
Read More

Zainteresowanie budownictwem energooszczędnym

Zainteresowanie budownictwem energooszczędnym wzrasta z roku na rok. Najważniejszym powodem powodzenia takich domów są finanse, gdyż dom energooszczędny to taki, który zużywa 3–4-krotnie mniej energii do ogrzewania aniżeli budynek typowy, a mniejsze straty energii to wiele niższe rachunki za ogrzewanie.
Read More

Kilkanaście słów na temat samoprzylepnej taśmie aluminiowej – do czego ogólnie istnieje możliwość ją używać?

Przede wszystkim nasz nowy temat, czyli taśma samoprzylepna stworzona z aluminium, jest to temat nakierowany szczególnie dla osób, które zajmują się budowlanką lub pragną na własną rękę podjąć się konkretnego zadania powiązanego z izolacją lub uszczelnianiem różnych powierzchni.
Read More

W jaki sposób wykonać ocieplenie poddasza? – kilka słów o tym, na co zwrócić bardziej szczegółową uwagę

Tematów rodzaju “Jak to uczynić?” jest tak naprawdę całkiem sporo. W szczególności jak się okazuje, dotyczy to aspektów powiązanych wraz z budowlanką – dosłownie każdy z nas wie, że usługi budowlane są drogie (sama robocizna czasami jest droższa od potrzebnych nam do wykonania jej materiałów), dlatego bardzo często postanawiamy sami wszystko wykonać.
Read More