housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: budowla

Jak znaleźć dobrego wykonawcę planu domu?

Współcześnie gro ludzi decyduje się na budowę domu na obrzeżach miasta. Zależy im na spokoju i sposobności wypoczynku w każdej chwili po ciężkim dniu spędzonym w firmie. Nie zdumiewa więc fakt, że tereny okołomiejskie stanowią nadzwyczaj istotny punkt zainteresowań mnóstwa ludzi. Nie sposób ukryć, że decyzja o budowie domu nie wolno wielokrotnie do najprostszych, bo jest to kosztowna i czasochłonna inwestycja. Stawiając więc na ten krok warto poświęcić sporzej czasu na znalezienie solidnej ekipy budowlanej i zakupienie solidnej jakości artykułów. Są to ważne elementy wpływające na stan domu i jego odporność na rozmaite czynniki. W jaki sposób wybrać taką ekipę? Najłatwiejsze wydawałyby się poszukiwania w sieci. Nie zawsze jest to jednak pomocne i nie zawsze możemy być zaspokojeni z dokonanego tam wyboru.
Read More

Odbiór techniczny budynku – wskazówki

Radzimy, jak przeprowadzić odbiór techniczny nowiuteńkiego mieszkanka na własną rękę. Na co kierować uwagę w czasie odbioru technicznego mieszkania, co zabrać z sobą na odbiór, jakie zgłaszać usterki.
Najlepiej jeśli na odbiór mieszkania można zabrać kompetentnego inżyniera albo jednostkę remontową, jaka będzie wykańczać nasze mieszkanie.
Read More

Kilkanaście słów na temat samoprzylepnej taśmie aluminiowej – do czego ogólnie istnieje możliwość ją używać?

Przede wszystkim nasz nowy temat, a więc taśma samoprzylepna stworzona z aluminium, jest to temat nakierowany głównie dla osób, które zajmują się budowlanką lub pragną na własną rękę podjąć się konkretnego zadania związanego wraz z izolacją albo uszczelnianiem różnych powierzchni.
Read More

W jaki sposób wykonać ocieplenie poddasza? – kilka słów o tym, na co zwrócić bardziej szczegółową uwagę

Tematów typu “W jaki sposób to uczynić?” jest tak naprawdę dużo. W szczególności jak to się okazuje, tyczy się to aspektów związanych z budowlanką – każdy z nas wie, iż usługi budowlane są drogie (sama tylko robocizna czasami jest bardziej droga od potrzebnych nam do wykonania jej materiałów), dlatego właśnie niewiarygodnie często postanawiamy zupełnie sani wszystko wykonać.
Read More