housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: budownictwo

Okna w Twoim domu

Kupując okna w naszym mieszkaniu zwykle stawiamy na okna PCV. Pewnie są najczęściej sprzedawanymi na rynku oknami. Przyzwyczailiśmy się do tego, że mało kosztują, są energooszczędne. W dodatku całkiem dobrze się prezentują. Poza tym oprócz mycia szyb w sumie nie trzeba ich za bardzo konserwować. Czego chcieć więcej? Ależ tak!
Read More

Z jakiej przyczyny co roku coraz w wyższym stopniu modne staje się murowanie na sucho?

Jak z danych, wysyłanych co pewien czas przez przeróżnego rodzaju organizacje, w Polsce z roku na rok powstaje coraz więcej domów i mieszkań. To niesłychanie słuszna wiadomość, gdyż świadczy o tym, że sporo ludzi decyduje się jakkolwiek zostać w kraju i to oczywiście w swojej ojczyźnie przebywać i zakładać rodziny. Powinno się również spostrzec, że w dzisiejszych czasach gałąź budowlana zaznaje w rzeczywistości ogromną przemianę.
Read More

Nie ma wątpliwości, że ceramika w budownictwie wiedzie prym i nic nie wskazuje na to, że zmieni się to w przyszłości

Nie ulega wątpliwości, że od dawna w budownictwie króluje ceramika, czyli – dawniej stosowanie wyrobów lepionych z gliny i wypalanych w celu osiągnięcia wysokiej odporności, dzisiaj – wykorzystywanie rozmaitych tworzyw składających się z substancji nieorganicznych (poza metalami i ich stopami) i wypalanie ich. Zdaje się nawet, że ceramika jest najstarszym wyrobem przygotowywanym przez człowieka i wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem.
Read More

Właściwe wyposażenie magazynów

Dzisiejsza Polskato Polska przemysłowa. Stałe poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, które mają na celu jej usprawnienie. Aby poprawić sytuację na rynku pracy, władze miast decydują się na specjalne strefy ekonomiczne. Dzięki tej inicjatywie, okolicą interesują się inwestorzy, przez co na obszarze miast swą siedzibę chcą mieć cały czas nowe firmy. A nowe firmy to zwiększone zapotrzebowanie na magazyny. Na peryferiach miast powstają więc hale i magazyny, zwykle zbudowane z elementów stalowych.
Read More