housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: budynek

Jak opłacalnie wybudować upragniony dom, oraz jaką firmę budowlaną wynająć

Każdy śni o swoich czterech ścianach. Zdecydowanie lepiej sprawy będą wyglądały, gdy wyśnione cztery ściany będą otoczone skrawkiem zieleni lub własnym sadem. Mieszkanie buduje się na długi okres czasu.
Read More

Nowatorskie technologie i rozwiązania używane w dzisiejszych czasach podczas realizacji płaskiego dachu.

Spora część osób budujących swój dom wybiera standardowy dach spadzisty, dachy płaskie absolutnie w Polsce się nie przyjęły. Może to wynikać z naleciałości z poprzedniej epoki, kiedy dużym problemem takich dachów było zachowanie szczelności. Dziś że obecne technologie już dawno te problemy rozwiązały, to jednak przekonanie o wadach dachów płaskich cały czas funkcjonuje wśród projektantów domów, i liczba takich projektów bez przerwy jest stosunkowo mała.
Read More

Domy niskoenergetyczne – innowacyjne rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów!

Teraz coraz bardziej dobitnie podkreśla się wartość ochrony środowiska. Owa problematyka często przewija się w polskich środkach masowego przekazu oraz dyskusji prowadzonej na forum publicznym.
Read More

Poszukiwanie mieszkania w stolicy- wynajem oraz zakup nowego lokum w warszawskich osiedlach

W ostatnich latach mnóstwo młodych ludzi przeprowadza się do Warszawy. Większe perspektywy jak również duże firmy zachęcają młodych do przeprowadzki. Przybywając do nowego miasta muszą odnaleźć również nowe lokum.
Read More