housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: dach

Czym jest membrana dachowa i jakie plusy mają dachówki z ceramiki?

Dach składa się z wielu znaczących elementów, z jakich każdy odgrywa istotną rolę. Jedną z ważkich części dachu jest membrana dachowa, jaka koniecznie powinna znaleźć się na każdym dachu. Jej brak może grozić ogromnie znacznymi konsekwencjami, również jak nieprawidłowe założenie membrany dachowej albo jej uszkodzenie.
Read More

Czy zamawialiśmy już ogłoszenie kupie mieszkanie?

Jeżeli jesteśmy zaciekawieni zakupieniem lokalu to koniecznie powinniśmy przemyśleć kilka spraw. Czy powinno okazać się być ono nowe, czy pragniemy je kupić od kogoś innego, czy chcemy skorzystać z biura nieruchomości czy nie, i jakie ma mieć ono wielkości.
Read More

Własne mieszkanie w mieście to dziś luksus?

Wielu ludzi pragnie mieć swoje lokum, do którego mogłoby wracać po trudach pracy, jednak okazuje się, że nie jest to wcale takie oczywiste i w tym przypadku chcieć nie zawsze znaczy móc. Zakup mieszkania wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Niestety nie każdy z nas może pozwolić sobie na to, by nagle pozbyć się kilkuset tysięcy, ponieważ po prostu często ich nie mamy. Oszczędności ludzie gromadzą przez lata, a to za sprawą tego, że wynagrodzenia utrzymują się przeważnie na średnim poziomie. Większość ludzi nie może sobie od ręki pozwolić na zakup mieszkania. Na szczęście są sposoby, by temu choć trochę zaradzić.
Read More

W jaki sposób zaprojektować i stworzyć bezpieczne jak również funkcjonalne wejście na dach? Najczęściej stosowane rodzaje wejść na dach.

Jeżeli mamy własny dom z pewnością nie raz odwiedzał nas kominiarz. Przeglądy kominiarskie są przeprowadzane co jakiś czas, ważne jest wiec wykonanie odpowiedniego tudzież bezpiecznego wejścia na dach.
Read More