housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: dach

Jaki typ dachówki warto kupić do naszego domu?

Uniwersalnie wiadomo, że budowa domu jednorodzinnego kwalifikowana jest do niebywale skomplikowanych zadań. Jeżeli decydujemy się na taki krok to musimy koniecznie odnieść uwagę na dużo aspektów, które mogą wydawać się dla nas przytłaczające. Sytuacja oprócz tego komplikuje się w chwili, gdy nigdy przedtem nie mieliśmy do czynienia z kompetentnymi działaniami budowlanymi.
Read More

Nowatorskie technologie i rozwiązania używane w dzisiejszych czasach podczas realizacji płaskiego dachu.

Większość osób budujących swój dom wybiera typowy dach ze spadem, dachy płaskie zupełnie w naszym kraju się nie przyjęły. Może to wynikać z naleciałości z poprzedniej epoki, gdy dużym problemem takich dachów było zachowanie szczelności. Mimo że nowoczesne technologie kompleksowo te problemy rozwiązały, to mimo wszystko przekonanie o złych cechach dachów płaskich bez przerwy jest obecne wśród projektujących domy, i liczba tego typu projektów bez przerwy jest stosunkowo mała.
Read More

Czym jest membrana dachowa i jakie plusy mają dachówki z ceramiki?

Dach składa się z wielu istotnych fragmentów, z jakich wszelki pełni znaczącą rolę. Jedną z istotnych części dachu jest membrana dachowa, jaka koniecznie winna odnaleźć się na każdym dachu. Jej brak zdoła grozić niezwykle poważnymi konsekwencjami, podobnie jak nieprawidłowe założenie membrany dachowej czy też jej uszkodzenie.
Read More

Czy zamawialiśmy już ogłoszenie kupie mieszkanie?

Jeśli jesteśmy zainteresowani zakupieniem lokalu to obowiązkowo musimy przemyśleć kilka kwestii. Czy powinno być ono nowe, czy pragniemy je kupić od kogoś innego, czy pragniemy skorzystać z biura nieruchomości czy nie, i jakie powinno mieć ono wymiary.
Read More