housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: dach

Czy zamawialiśmy już ogłoszenie kupie mieszkanie?

Jeśli jesteśmy zainteresowani nabyciem lokalu to koniecznie powinniśmy przemyśleć parę spraw. Czy ma okazać się być ono nowe, czy pragniemy je odkupić od kogoś innego, czy chcemy korzystać z biura nieruchomości czy nie, i jakie ma posiadać ono rozmiary.
Read More

W jaki sposób zaprojektować i stworzyć bezpieczne jak również funkcjonalne wejście na dach? Najczęściej stosowane rodzaje wejść na dach.

Jeżeli mamy własny dom z pewnością nie jeden raz odwiedzał nas kominiarz. Przegląd kominiarski przeprowadzany jest co jakiś czas, istotne jest wiec wykonanie odpowiedniego tudzież bezpiecznego wejścia na dach.
Read More

Jaki typ dachówki warto kupić do naszego domu?

Uniwersalnie wiadomo, że budowa domu jednorodzinnego kwalifikowana jest do niebywale skomplikowanych zadań. Jeżeli decydujemy się na taki krok to musimy koniecznie odnieść uwagę na dużo aspektów, które mogą wydawać się dla nas przytłaczające. Sytuacja oprócz tego komplikuje się w chwili, gdy nigdy przedtem nie mieliśmy do czynienia z kompetentnymi działaniami budowlanymi.
Read More

Nowatorskie technologie i rozwiązania używane w dzisiejszych czasach podczas realizacji płaskiego dachu.

Większość osób budujących swój dom wybiera typowy dach ze spadem, dachy płaskie zupełnie w naszym kraju się nie przyjęły. Może to wynikać z naleciałości z poprzedniej epoki, gdy dużym problemem takich dachów było zachowanie szczelności. Mimo że nowoczesne technologie kompleksowo te problemy rozwiązały, to mimo wszystko przekonanie o złych cechach dachów płaskich bez przerwy jest obecne wśród projektujących domy, i liczba tego typu projektów bez przerwy jest stosunkowo mała.
Read More