housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: deweloper

Zerknij na interesujące lokale mieszkaniowe we Wrocławiu

Jeżeli szukamy lokalu mieszkaniowego w stolicy Dolnego Śląska powinniśmy być świadomi tego, że metr kwadratowy w tym mieście będzie kosztował więcej aniżeli w jakichś niewielkich miejscowościach.
Read More

Jakie minusy i plusy może mieć zakup swojego mieszkania od firmy deweloperskiej i na rynku wtórnym.

Zakup nowego mieszkania to dla większości ludzi bardzo ważna życiowa decyzja. Duża część z nas takiego zakupu dokona tylko jeden raz, a jest także spora grupa osób, którzy nigdy przed taką decyzją nie staną. Osoby, jakie będą szukać dla siebie nowego mieszkania mają dwie możliwości do wyboru, a każde rozwiązanie ma jakieś wady i zalety. Pierwszą opcją będzie kupno lokalu używanego, bez przerwy pojawiają się oferty sprzedaży tego typu mieszkań. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że często są one gotowe do zamieszkania od razu, co najwyżej ze zrobieniem drobnego odświeżenia.
Read More

Nowe mieszkania w ładnym Gdańsku są na przeróżnych osiedlach między innymi monitorowanych, spółdzielczych, chronionych czy też zamkniętych

Mieszkanie w pięknym i atrakcyjnym mieście jak Gdańsk to dążenie, jakie można spełnić całkiem szybko. Gdańsk to krajoznawcze miasto z dostępem do morza lecz też oferuje wielki potencjał dla każdego, kto planuje tu osiedlić się. Ciągle się rozwija, wobec tego jest sporo ofert na wyszukanie atrakcyjnej pracy, a również mieszkania.
Read More

Z jakiego powodu mieszkania deweloperskie to doskonały wybór na mieszkanie dla Twej familii?

Każdy dochodzi w jakimś momencie swojego istnienia do wniosku, że już czas gdzieś się osiedlić, aby stworzyć przyjazny dom dla swojej rodziny. Czasem, zwłaszcza ze względu na posadę powinniśmy dobrać jakąś aglomerację, czasami jednak mamy większy dobór.
Pozostaje jeszcze sprawa wyboru: budynek wolnostojący lub lokum w bloku? Obydwa te rozwiązania posiadają swoje zalety i wady.
Read More