housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: deweloper

Nowe mieszkania w ładnym Gdańsku są na przeróżnych osiedlach między innymi monitorowanych, spółdzielczych, chronionych czy też zamkniętych

Miejsce zamieszkania w ślicznym oraz popularnym mieście jak Gdańsk to dążenie, jakie można spełnić dość prędko. Gdańsk to turystyczne miasto z dostępem do morza lecz również oferuje duży potencjał dla każdego, kto postanawia tu zamieszkać. Bez ustanku się rozwija, z tej przyczyny jest szereg alternatyw na wyszukanie atrakcyjnej pracy, a również mieszkania.
Read More

Zerknij na interesujące lokale mieszkaniowe we Wrocławiu

Jeżeli poszukujemy mieszkania we Wrocławiu powinniśmy być świadomi tego, że metr kwadratowy w tej miejscowości kosztuje więcej niż w jakichś niewielkich miasteczkach.
Read More

Dlaczego rynek pierwotny?

Gdy idziemy do sklepu obuwniczego, ponieważ chcemy zakupić sobie eleganckie buty, to zwykle sprawdzamy, czy są one wygodne, przymierzamy je, sprawdzamy z czego zostały wykonane, a na koniec dowiadujemy się również jak długą gwarancję zyskujemy na zakupiony produkt. Jeśli już tyle czynności wykonujemy przy zwykłym zakupie butów, to w takim razie na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, jeśli jesteśmy zainteresowani zakupem nieruchomości? W pierwszej kolejności należy zapamiętać zasadę, że o wiele bezpieczniej kupuje się mieszkanie prosto od dewelopera, niż z tak zwanej drugiej ręki. Dlatego jeśli jesteśmy zainteresowani właśnie mieszkaniami z rynku wtórnego, to nasza czujność powinna być wzmożona. Chociaż oczywiście nic złego nas nie musi spotkać.
Read More

Z jakiego powodu mieszkania deweloperskie to doskonały wybór na mieszkanie dla Twej familii?

Każdy dociera w jakimś momencie swojego życia do wniosku, iż już pora gdzieś się osiedlić, ażeby stworzyć spokojny dom dla swojej rodziny. Czasami, szczególnie ze względu na pracę musimy wybrać jakąkolwiek aglomerację, czasem wszakże posiadamy większy dobór.
Zostaje ponadto kwestia wyboru: budynek wolnostojący czy też lokum w bloku? Oba te rozwiązania mają swoje zalety i wady.
Read More