housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: inwestycja

Kupno nowego i wtórnego lokum we Wrocławiu łatwiejszym niż by się mogło wydawać

Wrocław od dawna stanowi miejsce specjalne na polskiej mapie. Jako nowocześnie zagospodarowane miasto oferujące dostęp do wszystkich fundamentalnych benefitów powiązanych ze statusem dużego miasta oraz wybitnym zapleczem kulturowym Wrocław jest miejscem, do którego zmierzają nie tylko wczasowicze, ale również ludzie chcący zacząć tu nowy rozdział życia.
Read More

Nabywając mieszkanie we Wrocławiu dobrze jest przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

Aktualnie ludzie śmiało inwestują w nieruchomości, jakie stosują jako źródło przychodu. Bardzo często jest tak, iż stawiają na zakup nieruchomości, które od razu dzierżawią, za sprawą czego jest ono wykorzystywane a kwota za odstępne przeznaczana jest na spłatę kredytu.
Read More

Jakie mieszkanie lepiej kupić? Od dewelopera czy może z rynku wtórnego? Jaką lepiej opcję wybrać?

Wiele ludzi się nad tym zastanawia, jakie mieszkanie zakupić? Na rynek pierwotnym czy wtórnym? Pierwsze jak i drugie rozwiązanie ma plusy, oraz wady, jednak zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera daje jednak więcej korzyści, jak mieszkanie Wrocław.
Read More

Kupno nowego własnego mieszkania

Każdy potrzebowałby posiadać swój prywatny, wyśniony dom, lub lokal mieszkalny. Mało kto posiada na samym starcie sumę, która byłaby wystarczająca do nabycia mieszkania (Pruszków). Oprocentowanie wierzytelności hipotecznych jest dziś korzystne. Oprocentowanie zadłużenia jest istotnym składnikiem w spłacaniu miesięcznych rat.
Read More