housesnorthwest@housesnorthwest.com


Home » web_cat » Inwestycje w rynek nieruchomości » Jakie mieszkanie lepiej kupić? Od dewelopera czy może z rynku wtórnego? Jaką lepiej opcję wybrać?

Jakie mieszkanie lepiej kupić? Od dewelopera czy może z rynku wtórnego? Jaką lepiej opcję wybrać?

Wiele osób się nad tym zastanawia, jakie mieszkanie kupić? Na rynek pierwotnym czy wtórnym? Pierwsze jak i drugie wyjście ma swoje zalety, oraz wady, jednakże kupno lokalu bezpośrednio od dewelopera daje jednak więcej korzyści, jak mieszkanie Wrocław.

Designerskie lokum

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy kupujemy mieszkanie z pewnością chcemy, aby posiadało one konkretne, indywidualne rozwiązania. Tak jakby było zrobione pod nas. Tego typu możliwości daje przede wszystkim rynek pierwotny. Będziemy mogli dostosować konkretny lokal do własnych potrzeb, jak nowe mieszkania we Wrocławiu Krzyki, stworzyć własną aranżację wnętrz, zaplanować każdy detal, czy układ pokoi. Co najważniejsze, sami możemy zdecydować o rodzaju użytych materiałów, natomiast proekologiczne rozwiązania spowodują zmniejszenie opłat czynszowych.
Do tego, większość najlepszych deweloperów oferuje programy wykończenia wnętrz, tak zwane “pod klucz”, po bardzo dobrych cenach. Dzięki temu, tego typu inwestycja będzie tańszym przedsięwzięciem niż chociażby remont wcześniej użytkowanego lokum.

Nie jesteś w stanie doczekać się innych postów? Stworzyliśmy dla Ciebie łącze do wpisu, które pozwoli Ci zaznajomić się z wielką dawką świeżych wiadomości.

Bardzo często nowe osiedla są dobrze wyposażone. Posiadają ochronę, windy oraz dostępne miejsca garażowe.

Deweloperzy wkładają pieniądze również w inne udogodnienia, jak drogi dojazdowe, nie będziemy musieli się w związku z tym obawiać, że będzie problem z dotarciem do naszego domu. Co ważne, na takich osiedlach nie ma usterek, które mogą się zdarzyć w starym budownictwie. Istotne jest to, że podczas przeprowadzania transakcji z deweloperem istnieje możliwość negocjowania ceny mieszkania. Czasami to sam sprzedający wychodzi do potencjalnych kupców z promocjami, tak więc uzyskanie ciekawej cenowo oferty jest całkiem realne.
Nieruchomość

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Deweloperzy mogą zachęcać na wiele sposobów, na przykład mogą zaoferować miejsce garażowe lub piwnicę za darmo. Jednocześnie możemy uzyskać wysoki upust cenowy.

Jeżeli zamierzasz dowiedzieć się, jakie portale są zachwalane przez inne osoby, to zobacz propozycję (https://ofertydeweloperskie.pl/river-point-inwestycja6151) na taki temat. Może Cię ono bardzo zaintrygować.

Kupując nieruchomość od dewelopera, musimy pokryć jedynie koszty taksy notarialnej i opłat związanych z transakcjami bankowymi.

Nie musimy płacić podatku od czynności cywilno-prawnych oraz nie ma tu kosztów pośrednictwa. W momencie użytkowania nieruchomości będziemy mieć również mniejsze wydatki z tytułu eksploatacji budynku, gdyż bardzo długo nie będziemy musieli dokonywać żadnych napraw.

Comments are closed.