housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: lokal

Jakie mieszkanie lepiej kupić? Od dewelopera czy może z rynku wtórnego? Jaką lepiej opcję wybrać?

Sporo ludzi się nad tym zastanawia, jakie mieszkanie zakupić? Na rynku pierwotnym a może wtórnym? Jedno jak i drugie rozwiązanie ma plusy, jak i wady, jednakże kupno lokalu bezpośrednio od dewelopera daje jednak więcej korzyści, jak mieszkanie Wrocław.
Read More

Nabywając mieszkanie we Wrocławiu dobrze jest przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

Aktualnie ludzie odważnie inwestują w posiadłości, które stosują jako źródło dochodu. Bardzo często jest tak, iż stawiają na zakup nieruchomości, które od razu wynajmują, za pomocą czego jest ono używane a suma za odstępne przeznaczana jest na spłatę debetu.
Read More

Wrocław to magiczne miejsce. Zaraz zdradzimy Ci jak wybrać idealne lokum mieszkalne w tym wyjątkowym mieście.

Zakup mieszkania to bardzo poważna inwestycja. Zobacz w jaki sposób należy kupować mieszkanie, by Twoja inwestycja okazała się najlepsza z możliwych.
Read More

Kiedy do rozbiórki niezbędne jest pozwolenie, a w jakich sytuacjach wystarczy zwykłe zgłoszenie? W jakich sytuacjach o tym pamiętać?

Możliwe, że będziemy mieć tego typu sytuację, iż musimy usunąć stary budynek z naszej działki. Tego rodzaju rozbiórka będzie na pewno wymagać załatwienia konkretnych formalności. Są jednakże różnorodne sytuacje, jak więc wystarczy standardowe zgłoszenie, a w jakich sytuacjach konieczne będzie pozwolenie na rozbiórkę?
Tak naprawdę wielkość i zlokalizowanie obiektu do rozbiórki, są decydujące co do typu niezbędnych formalności.
Read More