housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: lokal

Wrocław to magiczne miejsce. Zaraz zdradzimy Ci jak wybrać idealne lokum mieszkalne w tym wyjątkowym mieście.

Zakup mieszkania to bardzo poważna inwestycja. Zobacz w jaki sposób należy kupować mieszkanie, by Twoja inwestycja okazała się najlepsza z możliwych.
Read More

Nabywając mieszkanie we Wrocławiu dobrze jest przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

Obecnie ludzie odważnie inwestują w nieruchomości, które używają jako źródło przychodu. Bardzo często jest tak, iż decydują się na kupno mieszkania, które od razu wynajmują, za sprawą czego jest ono wykorzystywane a kwota za odstępne przeznaczana jest na spłatę kredytu.
Read More

Kiedy do rozbiórki niezbędne jest pozwolenie, a w jakich sytuacjach wystarczy zwykłe zgłoszenie? W jakich sytuacjach o tym pamiętać?

Możliwe, że będziemy mieć tego typu sytuację, iż musimy usunąć stary budynek z naszej działki. Tego rodzaju rozbiórka będzie na pewno wymagać załatwienia konkretnych formalności. Są jednakże różnorodne sytuacje, jak więc wystarczy standardowe zgłoszenie, a w jakich sytuacjach konieczne będzie pozwolenie na rozbiórkę?
Tak naprawdę wielkość i zlokalizowanie obiektu do rozbiórki, są decydujące co do typu niezbędnych formalności.
Read More

Czy tak interesujące i widowiskowe rozwiązanie jak ścianka z cegieł jest dobre?

Jeżeli zostałeś osobą, która planuje akurat remont swego domu, to potencjalnie słyszałeś o różnych ciekawych metodach projektowych, jakie mogłabyś u siebie zastosować.
Read More