housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: lokum

Gdzie kupić mieszkanie we Wrocławiu?

Dlaczego kupujący mieszkania częściej wolą zdecydować się na zakup poza centrum miasta?
mieszkania we Wrocławiu

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
Zakup mieszkania we Wrocławiu, tak samo zresztą jak kupno własnego lokum w innych większych miastach w Polsce jest wyzwaniem dla kupujących.
Read More

Stosowne nowe mieszkania Bielany z pewnością będą trafnym rozwiązaniem dla młodych osób

W dzisiejszych czasach poszukiwanie mieszkania staje się coraz bardziej dokuczliwe. Wymagania z każdym rokiem rosną a na nieszczęście wielokrotnie zdarza się tak, że te wszystkie zamieszkania, które nie mają swoich lokatorów, posiadają na ogół bardzo wiele felerów i nie spełniają naszych oczekiwań.
Read More

Chcę mieć swoje mieszkanie, czyli na co musimy zwracać uwagę podczas kupna nieruchomości

Posiadanie własnego mieszkania jest marzeniem coraz liczniejszej grupy osób i to w bardzo różnym wieku. Dzisiaj na zakup mieszkania decydują się nie tylko osoby świeżo po ślubie. Bardzo często także ludzie po czterdziestym roku życia podejmują decyzję o zakupie nieruchomości. Należy mimo wszystko pamiętać, iż jest to decyzja na lata, która dodatkowo zazwyczaj związana jest z niemałym kredytem w banku. Dlatego nim zadecydujemy zakupie powinniśmy wiedzieć wiele ważnych faktów.
Read More

Przewaga nabywania nieruchomości na rynku pierwotnym, nad rynkiem wtórnym

Podczas kupowania mieszkania lub nieruchomości już na pierwszym etapie, przed rozpoczęciem poszukiwań naszego lokalu, następuje potrzeba wyboru – między rynkiem wtórnym a pierwotnym.
Read More