housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: lokum

Chcę mieć swoje mieszkanie, czyli na co musimy zwracać uwagę podczas kupna nieruchomości

Posiadanie własnego mieszkania jest marzeniem coraz liczniejszej grupy osób będących w każdym wieku. Obecnie na kupno swojego lokum decydują się nie tylko młodzi małżonkowie. Bardzo często również ludzie po czterdziestym roku życia decydują się na zakup nieruchomości. Należy mimo wszystko zapamiętać, iż jest to decyzja na lata, która ponadto najczęściej związana jest z niemałym kredytem hipotecznym. Z tego powodu zanim przystąpimy do zakupu musimy poznać wiele wartościowych faktów.
Read More

Z jakiego powodu mieszkania deweloperskie to doskonały wybór na mieszkanie dla Twej familii?

Każdy dochodzi w jakimś momencie swojego istnienia do wniosku, że już czas gdzieś się osiedlić, aby stworzyć przyjazny dom dla swojej rodziny. Czasem, zwłaszcza ze względu na posadę powinniśmy dobrać jakąś aglomerację, czasami jednak mamy większy dobór.
Pozostaje jeszcze sprawa wyboru: budynek wolnostojący lub lokum w bloku? Obydwa te rozwiązania posiadają swoje zalety i wady.
Read More

Przewaga nabywania nieruchomości na rynku pierwotnym, nad rynkiem wtórnym

Podczas kupowania mieszkania lub domu już na początku, przed rozpoczęciem poszukiwań wymarzonego lokum, pojawia się potrzeba wyboru – między rynkiem wtórnym a pierwotnym.
Read More

Stosowne nowe mieszkania Bielany z pewnością będą trafnym rozwiązaniem dla młodych osób

W dzisiejszych czasach poszukiwanie mieszkania staje się jeszcze w wyższym stopniu mozolne. Wymagania z każdym rokiem rosną a na nieszczęście niejednokrotnie zdarza się tak, że te wszystkie zamieszkania, które nie posiadają swoich lokatorów, posiadają zwyczajowo bardzo wiele felerów i nie spełniają naszych oczekiwań.
Read More