housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: lokum

Przewaga nabywania nieruchomości na rynku pierwotnym, nad rynkiem wtórnym

Podczas kupowania mieszkania lub domu już na początku, przed rozpoczęciem poszukiwań wymarzonego lokum, pojawia się potrzeba wyboru – między rynkiem wtórnym a pierwotnym.
Read More

Chcę mieć swoje mieszkanie, czyli na co musimy zwracać uwagę podczas kupna nieruchomości

Posiadanie własnego gniazdka to marzenie coraz większej grupy ludzi i to w bardzo każdym wieku. Obecnie na zakup swojego lokum decydują się nie tylko osoby świeżo po ślubie. Coraz częściej także ludzie po 40 roku życia podejmują decyzję o zakupie nieruchomości. Należy jednak pamiętać, iż jest to inwestycja na lata, która ponadto najczęściej powiązana jest z niemałym kredytem bankowym. Dlatego nim zadecydujemy zakupie musimy poznać kilka wartościowych faktów.
Read More

Stosowne nowe mieszkania Bielany z pewnością będą trafnym rozwiązaniem dla młodych osób

W dzisiejszych czasach poszukiwanie mieszkania staje się jeszcze w wyższym stopniu mozolne. Wymagania z każdym rokiem rosną a na nieszczęście niejednokrotnie zdarza się tak, że te wszystkie zamieszkania, które nie posiadają swoich lokatorów, posiadają zwyczajowo bardzo wiele felerów i nie spełniają naszych oczekiwań.
Read More

Tarnów – z całą pewnością wspaniałe miejsce do życia.

Znany jest z przepięknej architektury, pysznej kuchni, wysokich temperatur, kultowych „biedronek” niesłychanie bogatej – bo ponad siedemsetletniej – i ciekawej historii.
Read More