housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: mieszkania

Określanie kwoty nieruchomości

Każdy, kto kupował lub sprzedawał mieszkanie zdaje sobie sprawę, że całkiem inaczej widzimy cenę nieruchomości. Inaczej na nieruchomość patrzy ten, który sprzedaje, bo chce jak najwięcej zarobić i inaczej patrzy ten, który kupuje, bo nie chce wydać za dużo. To często nie pomaga przy znalezieniu sensownej stawki.
Read More

Czy zamawialiśmy już ogłoszenie kupie mieszkanie?

Jeśli jesteśmy zainteresowani nabyciem lokalu to koniecznie powinniśmy przemyśleć parę spraw. Czy ma okazać się być ono nowe, czy pragniemy je odkupić od kogoś innego, czy chcemy korzystać z biura nieruchomości czy nie, i jakie ma posiadać ono rozmiary.
Read More

Warszawa Praga to magiczne miejsca, dobra komunikacja miejska, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum artystyczne

Rynek współczesnych mieszkań w kraju można rozdzieli na dwie podstawowe strefy: Warszawę oraz resztę Polski. Stolica mocno góruje nad pozostałą częścią kraju zarówno w temacie całościowego zasobu terytorium nowoczesnej powierzchni biurowej, jak też dzierżawionej powierzchni. Miasto Warszawa, mimo iż wzestawieniu do innych miast posiada relatywnie wysoki poziom nasycenia mieszkaniami. Powstają tu nadal nowe lokale mieszkalne. Spośród rejonów stolicy, to Warszawa Praga wykazuje wzrastające tempo na nowe mieszkania.
Read More

Czy widzieliśmy jaką ofertę posiada dla nas deweloper Gdańsk?

Powinniśmy się namyślić, czy mieszkanie pragniemy otrzymać z rynku wtórnego czy pierwotnego, tak żeby zaznaczyć, na jakich propozycjach się skupić. Gdy chcemy, aby to okazały się być nowe mieszkania, to powinniśmy spojrzeć na te oferty, które dopiero co zostały zbudowane, albo na takie, które jeszcze są w momencie budowania.
Read More