housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: mieszkania

Chcę mieć swoje mieszkanie, czyli na co musimy zwracać uwagę podczas kupna nieruchomości

Posiadanie własnego mieszkania jest marzeniem coraz liczniejszej grupy osób będących w każdym wieku. Obecnie na kupno swojego lokum decydują się nie tylko młodzi małżonkowie. Bardzo często również ludzie po czterdziestym roku życia decydują się na zakup nieruchomości. Należy mimo wszystko zapamiętać, iż jest to decyzja na lata, która ponadto najczęściej związana jest z niemałym kredytem hipotecznym. Z tego powodu zanim przystąpimy do zakupu musimy poznać wiele wartościowych faktów.
Read More

Warszawa Praga to magiczne miejsca, dobra komunikacja miejska, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum artystyczne

Rynek nowoczesnych nieruchomości w Polsce można rozdzieli na dwie główne strefy: Warszawę oraz pozostałą część kraju. Warszawa mocno góruje nad pozostałą częścią kraju zarówno w zakresie całościowego zasobu terytorium innowacyjnej powierzchni biurowej, jak też wynajmowanej powierzchni. Miasto Warszawa, mimo iż wzestawieniu do pozostałych miast posiada stosunkowo duży poziom nasycenia mieszkaniami. Budują się tu nadal nowoczesne lokale mieszkalne. Spośród rejonów stolicy, to Warszawa Praga utrzymuje rosnące tempo na nowoczesne lokale mieszkalne.
Read More

Czy widzieliśmy jaką ofertę posiada dla nas deweloper Gdańsk?

Musimy się zastanowić, czy mieszkanie pragniemy uzyskać z rynku wtórnego czy pierwotnego, tak żeby powiedzieć, na jakich ofertach się skupić. Jeśli pragniemy, żeby to były nowe mieszkania, to powinniśmy spojrzeć na te propozycje, które dopiero co zostały postawione, albo na takie, które jeszcze są w momencie budowania.
Read More

Z jakiego powodu mieszkania deweloperskie to doskonały wybór na mieszkanie dla Twej familii?

Każdy dochodzi w jakimś momencie swojego istnienia do wniosku, że już czas gdzieś się osiedlić, aby stworzyć przyjazny dom dla swojej rodziny. Czasem, zwłaszcza ze względu na posadę powinniśmy dobrać jakąś aglomerację, czasami jednak mamy większy dobór.
Pozostaje jeszcze sprawa wyboru: budynek wolnostojący lub lokum w bloku? Obydwa te rozwiązania posiadają swoje zalety i wady.
Read More