housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: mieszkania

Czy widzieliśmy jaką ofertę posiada dla nas deweloper Gdańsk?

Powinniśmy się namyślić, czy mieszkanie pragniemy otrzymać z rynku wtórnego czy pierwotnego, tak żeby zaznaczyć, na jakich propozycjach się skupić. Gdy chcemy, aby to okazały się być nowe mieszkania, to powinniśmy spojrzeć na te oferty, które dopiero co zostały zbudowane, albo na takie, które jeszcze są w momencie budowania.
Read More

Warszawa Praga to magiczne miejsca, dobra komunikacja miejska, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum artystyczne

Rynek współczesnych mieszkań w kraju można podzielić na dwie podstawowe strefy: Stolicę oraz resztę Polski. Warszawa zdecydowanie dominuje nad pozostałą częścią w pastwie zarówno w zakresie całkowitego zasobu powierzchni nowoczesnej powierzchni mieszkalnej, jak również wynajmowanej powierzchni. Stolica Polski, mimo iż wporównaniu do pozostałych miast posiada relatywnie duży współczynnik zagęszczenia mieszkaniami. Budują się tu nadal nowoczesne lokale mieszkalne. Wśród rejonów stolicy, to Warszawa Praga wykazuje wzrastające tempo na nowoczesne mieszkania.
Read More

Czy zamawialiśmy już ogłoszenie kupie mieszkanie?

Jeśli jesteśmy zaciekawieni nabyciem lokalu to obowiązkowo powinniśmy przemyśleć parę spraw. Czy powinno być ono nowe, czy chcemy je odkupić od kogoś odmiennego, czy pragniemy korzystać z biura nieruchomości czy nie, i jakie ma posiadać ono wymiary.
Read More

Chcę mieć swoje mieszkanie, czyli na co musimy zwracać uwagę podczas kupna nieruchomości

Posiadanie własnego mieszkania jest marzeniem coraz liczniejszej grupy osób i to w bardzo różnym wieku. Dzisiaj na zakup mieszkania decydują się nie tylko osoby świeżo po ślubie. Bardzo często także ludzie po czterdziestym roku życia podejmują decyzję o zakupie nieruchomości. Należy mimo wszystko pamiętać, iż jest to decyzja na lata, która dodatkowo zazwyczaj związana jest z niemałym kredytem w banku. Dlatego nim zadecydujemy zakupie powinniśmy wiedzieć wiele ważnych faktów.
Read More