housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: mieszkania

Czy tak interesujące i widowiskowe rozwiązanie jak ścianka z cegieł jest dobre?

Jeżeli zostałeś osobą, która planuje akurat remont swego domu, to potencjalnie słyszałeś o różnych ciekawych metodach projektowych, jakie mogłabyś u siebie zastosować.
Read More

Czy widzieliśmy jaką ofertę posiada dla nas deweloper Gdańsk?

Powinniśmy się namyślić, czy mieszkanie chcemy posiadać z rynku wtórnego czy pierwotnego, tak aby wiedzieć, na jakich ofertach się skupić. Jeśli chcemy, by to były nowe domy, to musimy popatrzeć na te oferty, które właśnie co zostały postawione, albo na takie, które jeszcze będą w fazie budowy.
Read More

Warszawa Praga to magiczne miejsca, dobra komunikacja miejska, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum artystyczne

Rynek nowoczesnych budynków w kraju można rozdzieli na dwie główne strefy: Stolicę oraz resztę Polski. Warszawa mocno góruje nad resztą w pastwie zarówno w zakresie całościowego zasobu powierzchni innowacyjnej powierzchni biurowej, jak też wynajmowanej powierzchni. Stolica Polski, mimo iż wporównaniu do pozostałych miast posiada stosunkowo duży poziom zagęszczenia mieszkaniami. Powstają tu nadal nowoczesne mieszkania na Grochowie. Wśród obwodów stolicy, to Warszawa Praga wykazuje wzrastające tempo na nowoczesne lokale mieszkalne.
Read More

Jakie mieszkanie lepiej kupić? Od dewelopera czy może z rynku wtórnego? Jaką lepiej opcję wybrać?

Wiele osób się nad tym zastanawia, jakie mieszkanie kupić? Na rynku pierwotnym a może wtórnym? Jedno jak i drugie wyjście ma plusy, jak i wady, jednakże kupno lokalu bezpośrednio od dewelopera oferuje trochę więcej korzyści, jak mieszkanie Wrocław.
Read More