housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: mieszkania

Czy zamawialiśmy już ogłoszenie kupie mieszkanie?

Jeżeli jesteśmy zaciekawieni zakupieniem lokalu to koniecznie powinniśmy przemyśleć kilka spraw. Czy powinno okazać się być ono nowe, czy pragniemy je kupić od kogoś innego, czy chcemy skorzystać z biura nieruchomości czy nie, i jakie ma mieć ono wielkości.
Read More

Zdecyduj się na szklane drzwi oraz balustrady w domu jednorodzinnym, gdyż jest to ostatni krzyk mody!

Z początku zdaje się, iż to budowa fundamentów domu jest zdecydowanie cięższa, aniżeli jego urządzanie. Najprawdopodobniej jest to prawdą, jednak urządzanie czterech ścian wcale nie jest takie banalne, jak zdaje się osobom, które nigdy nie miały z tym do czynienia.
Rozumie się samo przez się, iż odcień ścian czy nieraz podłogi można zmienić, są tymczasem takie rzeczy, jakie będą starzały się wraz z miejscem zamieszkania i nikt nie będzie myślał o ich wymianie.
Read More

Jakie mieszkanie lepiej kupić? Od dewelopera czy może z rynku wtórnego? Jaką lepiej opcję wybrać?

Wiele ludzi się nad tym zastanawia, jakie mieszkanie zakupić? Na rynek pierwotnym czy wtórnym? Pierwsze jak i drugie rozwiązanie ma plusy, oraz wady, jednak zakup mieszkania bezpośrednio od dewelopera daje jednak więcej korzyści, jak mieszkanie Wrocław.
Read More

Określanie kwoty nieruchomości

Każdy, kto kupował lub sprzedawał mieszkanie wie, że całkiem inaczej patrzy się na koszt nieruchomości. Całkiem inaczej na nieruchomość spogląda osoba sprzedająca, która chce jak najwięcej zyskać i inaczej patrzy ten, który kupuje, bo wolałby nie wydać za dużo. To często nie pozwala na znalezienie konsensusu.
Read More