housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: nieruchomość

Poszukiwanie mieszkania w stolicy- wynajem oraz zakup nowego lokum w warszawskich osiedlach

W ostatnich latach mnóstwo młodych ludzi przeprowadza się do Warszawy. Większe perspektywy tudzież wielkie firmy zachęcają młode osoby do przeprowadzki. Przybywając do stolicy muszą znaleźć też nowe lokum.
Read More

Jakie mieszkanie lepiej kupić? Od dewelopera czy może z rynku wtórnego? Jaką lepiej opcję wybrać?

Sporo ludzi się nad tym zastanawia, jakie mieszkanie zakupić? Na rynku pierwotnym a może wtórnym? Jedno jak i drugie rozwiązanie ma plusy, jak i wady, jednakże kupno lokalu bezpośrednio od dewelopera daje jednak więcej korzyści, jak mieszkanie Wrocław.
Read More

Wahania na rynkach nieruchomości

Branża związana z nieruchomościami jest niezwykle ważna dla całej gospodarki. Często się o niej mówi, określa jej rozwój, wahania, spadki popularności, spadki zakupu mieszkań lub ich wzrost. Jest to istotne również dla całej rzeczy obywateli, którzy albo przymierzają się do kupienia nieruchomości, albo do jej sprzedaży. W związku z tym warto wiedzieć, że chcąc kupić mieszkanie ma się dwie możliwości – nabyć je na rynku pierwotnym albo na rynku wtórnym. Podjęcie decyzji jest zazwyczaj uzależnione od ceny nieruchomości, jej wyglądu oraz oczekiwań klienta, związanych przyszłym lokum oraz jego przeznaczeniem. Po rynku pierwotnym można spodziewać się nieruchomości całkowicie nowej, nigdy niezamieszkałej przez nikogo, w stanie surowym, którą trzeba zagospodarować od początku do końca.
Read More

Własne mieszkanie – zawsze na topie

Marzenie o własnym mieszkaniu, domu, po prostu o własnym kącie, w którym można poczuć się całkowicie „u siebie” jest całkowicie naturalne. Co więcej jest to jedno z podstawowych pragnień człowieka, niezależnie od tego czy posiada rodzinę, czy nie. Sprzedażą, a czasami również wynajmem mieszkań, domów, lokali użytkowych zajmują się przede wszystkim biura nieruchomości. Pośredniczą one w zakupie, sprzedaży oraz zawieraniu umów wynajmu. Jednak najczęściej zwracają się do nich po pomoc osoby, które mają zamiar zakupić lokum.
Read More