housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: nieruchomości

Warszawa Praga to magiczne miejsca, dobra komunikacja miejska, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum artystyczne

Rynek nowoczesnych budynków w Polsce można rozdzieli na dwie podstawowe strefy: Warszawę oraz pozostałą część kraju. Stolica mocno góruje nad resztą w pastwie zarówno w temacie całkowitego zasobu terytorium innowacyjnej powierzchni biurowej, jak też wynajmowanej powierzchni. Miasto Warszawa, pomimo iż wporównaniu do innych miast ma stosunkowo duży współczynnik zagęszczenia mieszkaniami. Budują się tu nadal nowe lokale mieszkalne. Spośród rejonów stolicy, to Warszawa Praga wykazuje rosnące tempo na nowoczesne lokale mieszkalne.
Read More

W jakich miastach należy obecnie szukać własnego mieszkania?

Powszechnie wiadomo, że każdy z nas w trakcie swojego życia dąży do zdobycia totalnej niezależności. Zdobycie takiego stanu pozwala nam rozpocząć działanie na prywatny rachunek, co niesie za sobą wiele możliwości. Głównym naszym krokiem do osiągnięcia totalnej autonomii jest niewątpliwie opuszczenie mieszkania rodzinnego, w jakim dojrzewaliśmy. Odnalezienie nowego miejsca zamieszkania nie jest jednakże łatwym zadaniem. Przeważnie na naszej drodze pojawiają się problemy ze zdobyciem wystarczającej ilości kapitału finansowego na sfinalizowanie mieszkaniowego zakupu.
Read More

Geodezja w życiu codziennym. Poczytaj podstawowe informacje

Geodezja to dziedzinanauki mająca znaczne znaczenie w co najmniej paru płaszczyznach życia i biznesu. Działalność geologa bazuje na planowaniu i wykonywaniu pomiarów i obliczeń geodezyjnych, tworzeniu zestawień wyników, aktualizacji danych oraz innych zadaniach niewymienionych powyżej a niezbędnych.
Read More

Określanie kwoty nieruchomości

Każdy, kto kupował lub sprzedawał mieszkanie wie, że całkiem inaczej widzimy cenę nieruchomości. Inaczej na nieruchomość spogląda ten, który sprzedaje, bo chce jak najwięcej zarobić i zupełnie inaczej patrzy osoba kupująca, która wolałby nie przepłacić za dużo. To najczęściej nie pomaga przy znalezieniu wspólnej ceny.
Read More