housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: nieruchomości

Kilka rzeczy dla których opłaca się mieszkać w Gdańsku

Mamy obecnie w Polsce kilka miast jak i mniejszych miejscowości, które mogą poszczycić się wspaniałą przyrodą, bardzo dobrą infrastrukturą oraz świetnymi warunkami do życia dla wszystkich mieszkańców.
Read More

Określanie kwoty nieruchomości

Każdy, kto kupował lub sprzedawał mieszkanie zdaje sobie sprawę, że całkiem inaczej widzimy cenę nieruchomości. Inaczej na nieruchomość patrzy ten, który sprzedaje, bo chce jak najwięcej zarobić i inaczej patrzy ten, który kupuje, bo nie chce wydać za dużo. To często nie pomaga przy znalezieniu sensownej stawki.
Read More

Geodezja w życiu codziennym. Poczytaj podstawowe informacje

Geodezja to dyscyplina badawcza mająca ogromne znaczenie w co najmniej paru obszarach życia i gospodarki. Działalność geologa bazuje na planowaniu i dokonywaniu pomiarów i obliczeń geodezyjnych, przygotowywaniu raportów z wyników, aktualizacji danych oraz innych działaniach niewymienionych powyżej a niezbędnych.
Read More

Warszawa Praga to magiczne miejsca, dobra komunikacja miejska, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum artystyczne

Rynek współczesnych mieszkań w kraju można rozdzieli na dwie podstawowe strefy: Warszawę oraz resztę Polski. Stolica mocno góruje nad pozostałą częścią kraju zarówno w temacie całościowego zasobu terytorium nowoczesnej powierzchni biurowej, jak też dzierżawionej powierzchni. Miasto Warszawa, mimo iż wzestawieniu do innych miast posiada relatywnie wysoki poziom nasycenia mieszkaniami. Powstają tu nadal nowe lokale mieszkalne. Spośród rejonów stolicy, to Warszawa Praga wykazuje wzrastające tempo na nowe mieszkania.
Read More