housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: nieruchomości

Warszawa Praga to magiczne miejsca, dobra komunikacja miejska, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum artystyczne

Rynek współczesnych nieruchomości w Polsce można podzielić na dwie główne strefy: Warszawę oraz resztę Polski. Stolica zdecydowanie góruje nad pozostałą częścią kraju zarówno w zakresie całościowego zasobu terytorium innowacyjnej powierzchni mieszkalnej, jak też dzierżawionej powierzchni. Stolica Polski, mimo iż wzestawieniu do innych miast ma stosunkowo duży poziom nasycenia mieszkaniami. Budują się tu nadal nowoczesne mieszkania na Grochowie. Spośród dzielnic stolicy, to Warszawa Praga utrzymuje rosnące tempo na nowe mieszkania.
Read More

Czym powinien znamionować się stosowny deweloper?

Jeżeli interesuje nas zakup deweloperskiej posiadłości, to na pewno przede wszystkim winniśmy wybrać dobrego dewelopera. Odpowiedni deweloper będzie ponieważ gwarancją, iż wszystko będzie przebiegać zgodnie z planem. Ponadto, współpraca z odpowiednim, uczciwym deweloperem, będzie wiązała się z bezpieczeństwem inwestycji. Zakup nieruchomości deweloperskiej, przykładowo mieszkania, wiąże się z naprawdę sporą inwestycją finansową. Większość ludzi, żeby wykupić mieszkanie, musi wziąć kredyt.
Read More

Gdzie warto poszukiwać współcześnie swojego pierwszego mieszkania?

Nie da się zataić faktu, że każdy człowiek w ciągu swojego życia dąży do zdobycia szeroko rozumianej niezależności. Jest to niejako nasza naturalna potrzeba, która musi zostać spełniona bez względu na każdego rodzaju okoliczności.
Read More

Określanie kwoty nieruchomości

Każdy, kto kupował lub sprzedawał mieszkanie wie, że zupełnie inaczej patrzy się na cenę nieruchomości. Całkiem inaczej na nieruchomość spogląda osoba sprzedająca, która chce jak najwięcej zarobić i zupełnie inaczej patrzy ten, który kupuje, bo nie chce przepłacić za dużo. To najczęściej nie pozwala na znalezienie konsensusu.
Read More