housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: nieruchomości

Chcę mieć swoje mieszkanie, czyli na co musimy zwracać uwagę podczas kupna nieruchomości

Posiadanie własnego mieszkania jest marzeniem coraz liczniejszej grupy osób i to w bardzo różnym wieku. Dzisiaj na zakup mieszkania decydują się nie tylko osoby świeżo po ślubie. Bardzo często także ludzie po czterdziestym roku życia podejmują decyzję o zakupie nieruchomości. Należy mimo wszystko pamiętać, iż jest to decyzja na lata, która dodatkowo zazwyczaj związana jest z niemałym kredytem w banku. Dlatego nim zadecydujemy zakupie powinniśmy wiedzieć wiele ważnych faktów.
Read More

Nabywając mieszkanie we Wrocławiu dobrze jest przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

Aktualnie ludzie odważnie inwestują w posiadłości, które stosują jako źródło dochodu. Bardzo często jest tak, iż stawiają na zakup nieruchomości, które od razu wynajmują, za pomocą czego jest ono używane a suma za odstępne przeznaczana jest na spłatę debetu.
Read More

Rzeczoznawca, dzięki któremu klient uzyska sporo

Nie ma co się oszukiwać, że specjalista od nieruchomości, przez którego osoba dysponująca nieruchomością zyska jak najwięcej nie pozostaje osobą w największej mierze pożądaną w przypadku samych interesantów.
Read More

Warszawa Praga to magiczne miejsca, dobra komunikacja miejska, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum artystyczne

Rynek nowoczesnych budynków w kraju można rozdzieli na dwie główne strefy: Stolicę oraz resztę Polski. Warszawa mocno góruje nad resztą w pastwie zarówno w zakresie całościowego zasobu powierzchni innowacyjnej powierzchni biurowej, jak też wynajmowanej powierzchni. Stolica Polski, mimo iż wporównaniu do pozostałych miast posiada stosunkowo duży poziom zagęszczenia mieszkaniami. Powstają tu nadal nowoczesne mieszkania na Grochowie. Wśród obwodów stolicy, to Warszawa Praga wykazuje wzrastające tempo na nowoczesne lokale mieszkalne.
Read More