housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: nieruchomości

Geodezja w życiu codziennym. Poczytaj podstawowe informacje

Geodezja to dyscyplina badawcza mająca ogromne znaczenie w co najmniej paru obszarach życia i gospodarki. Działalność geologa bazuje na planowaniu i dokonywaniu pomiarów i obliczeń geodezyjnych, przygotowywaniu raportów z wyników, aktualizacji danych oraz innych działaniach niewymienionych powyżej a niezbędnych.
Read More

Kilka rzeczy dla których opłaca się mieszkać w Gdańsku

Mamy w tym momencie w naszym kraju kilka miast oraz mniejszych miejscowości, które są w stanie poszczycić się wspaniałą przyrodą, rozbudowaną infrastrukturą i doskonałymi warunkami do sprawnego funkcjonowania dla wszystkich obywateli.
Read More

Warszawa Praga to magiczne miejsca, dobra komunikacja miejska, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum artystyczne

Rynek współczesnych mieszkań w kraju można rozdzieli na dwie podstawowe strefy: Warszawę oraz resztę Polski. Stolica mocno góruje nad pozostałą częścią kraju zarówno w temacie całościowego zasobu terytorium nowoczesnej powierzchni biurowej, jak też dzierżawionej powierzchni. Miasto Warszawa, mimo iż wzestawieniu do innych miast posiada relatywnie wysoki poziom nasycenia mieszkaniami. Powstają tu nadal nowe lokale mieszkalne. Spośród rejonów stolicy, to Warszawa Praga wykazuje wzrastające tempo na nowe mieszkania.
Read More

Chcę mieć swoje mieszkanie, czyli na co musimy zwracać uwagę podczas kupna nieruchomości

Posiadanie własnego mieszkania jest marzeniem coraz liczniejszej grupy osób i to w bardzo różnym wieku. Dzisiaj na zakup mieszkania decydują się nie tylko osoby świeżo po ślubie. Bardzo często także ludzie po czterdziestym roku życia podejmują decyzję o zakupie nieruchomości. Należy mimo wszystko pamiętać, iż jest to decyzja na lata, która dodatkowo zazwyczaj związana jest z niemałym kredytem w banku. Dlatego nim zadecydujemy zakupie powinniśmy wiedzieć wiele ważnych faktów.
Read More