housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: nieruchomości

Kilka rzeczy dla których opłaca się mieszkać w Gdańsku

Mamy obecnie w naszym kraju parę miast oraz mniejszych miejscowości, jakie mogą pochwalić się naturalną przyrodą, bardzo dobrą infrastrukturą oraz doskonałymi warunkami do sprawnego funkcjonowania dla wszystkich obywateli.
Read More

Nabywając mieszkanie we Wrocławiu dobrze jest przeglądnąć zarówno propozycje rynku pierwotnego i wtórnego

Aktualnie ludzie śmiało inwestują w nieruchomości, jakie stosują jako źródło przychodu. Bardzo często jest tak, iż stawiają na zakup nieruchomości, które od razu dzierżawią, za sprawą czego jest ono wykorzystywane a kwota za odstępne przeznaczana jest na spłatę kredytu.
Read More

Określanie kwoty nieruchomości

Każdy, kto kupował lub sprzedawał mieszkanie wie, że całkiem inaczej patrzy się na koszt nieruchomości. Całkiem inaczej na nieruchomość spogląda osoba sprzedająca, która chce jak najwięcej zyskać i inaczej patrzy ten, który kupuje, bo wolałby nie wydać za dużo. To często nie pozwala na znalezienie konsensusu.
Read More

Geodezja w życiu codziennym. Poczytaj podstawowe informacje

Geodezja to dyscyplinanauki mająca duże znaczenie w wielu płaszczyznach życia i biznesu. Praca geologa bazuje na projektowaniu i przeprowadzaniu pomiarów i obliczeń geodezyjnych, tworzeniu zestawień wyników, monitorowaniu zmian oraz innych zadaniach niewymienionych powyżej a niezbędnych.
Read More