housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: okna

Przygotowujemy nasz dom – ale tak naprawdę jak?

Trzeba zwrócić należytą uwagę, że jeśli chcielibyśmy postawić własny dom, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę, że czymś definitywnie ważnym jest to, aby najzwyczajniej szczegółowo zastanowić się, jak w istocie byśmy chcieli, aby posiadany przez nas dom wyglądał. Nie jest powiedziane, że jeżeli nieco się nie podszkolimy, to będziemy mieć wielkie problemy z budową swojego domu. W końcu wszystko możemy znaleźć na stronach internetowych.
Read More

Warto dobrać dobrej jakości okna i drzwi do swojego lokum

Drzwi i okna są ogromnie istotnymi elementami każdego mieszkania. Z pomocą drzwi można wchodzić i wychodzić. Okna pozwalają na wpuszczenie do wewnątrz światła i dużej ilości powietrza. Długotrwałe siedzenie we wnętrzu bez okien często bardzo niekorzystnie wpływa na stan zdrowia i poczucie komfortu. Dlatego tak bardzo istotny jest dopływ światła dziennego, a szczególnie promieni słońca. Drzwi natomiast mudzą gwarantować bezpieczeństwo.
Read More

Kilka zdań o tym, jak spowodować, by własne mieszkanie było słoneczne

Często, gdy kupujemy mieszkanie albo budujemy dom, myślimy o liczbie pokoi czy funkcjonalności kuchni. Ważna bywa dla nas także obecność piwnicy czy windy.
Read More

Okna w Twoim domu

Kupując okna w naszym domu przeważnie stawiamy na okna PCV. Z pewnością są najczęściej kupowanymi na rynku oknami. Przyzwyczailiśmy się do tego, że są tanie, są energooszczędne. Dodatkowo całkiem dobrze się prezentują. Poza tym oprócz mycia w sumie nie trzeba ich za bardzo konserwować. Czy można chcieć więcej? A i owszem!
Read More