housesnorthwest@housesnorthwest.com


Home » web_cat » Inwestycje w rynek nieruchomości » Przewaga nabywania nieruchomości na rynku pierwotnym, nad rynkiem wtórnym

Przewaga nabywania nieruchomości na rynku pierwotnym, nad rynkiem wtórnym

Podczas kupowania mieszkania lub domu już na pierwszym etapie, przed rozpoczęciem poszukiwań naszego lokalu, pojawia się konieczność wyboru – pomiędzy rynkiem wtórnym a pierwotnym.

meble

Autor: RHEINZINK Polska Sp. z o.o.
Źródło: www.rheinzink.pl
Jak informują badania ponad 50 proc. osób nawet nie rozpatruje zakupu lokalu z rynku wtórnego, zaś następne 20 proc. chciałoby kupić mieszkanie od dewelopera, a nie na wtórnym. Każda z opcji ma swoje plusy i minusy. Kredyty hipoteczne prawie nigdy nie są podporządkowane wyłącznie rynkowi deweloperskiemu lub rynkowi wtórnemu. Ale należy wiedzieć, które procedury w banku mają związek z rynkiem pierwotnym, a które z rynkiem wtórnym. Kupić więc lokal od dewelopera, albo też nie? Poszukując mieszkania rynek pierwotny mieszkania na rynku pierwotnym ma sporo do zaoferowania. Wokół widzimy rosnące osiedla rodzinne. Jednym z bodźców są zdecydowanie korzystniejsze warunki kredytowania.

Kliknij tutaj – ta treść Ci się spodoba. Prezentowane na niej treści dotyczą zbliżonej kwestii, co tekst, który właśnie czytasz.

Przykładem jest choćby program MDM, zastrzegający sobie, że lokale które biorą udział w programie mają obowiązek pochodzić z rynku pierwotnego. Decydując się na zakup mieszkania od dewelopera unikamy wielu zbędnych dokumentów, nie korzystamy z usług pośredników ani jakichkolwiek agencji nieruchomości. Całość realizujemy w jednym, u dewelopera.

firmy budowlane

Autor: La Citta Vita
Źródło: http://www.flickr.com

Własne lokum na starcie jest w wyższej cenie niż lokal z rynku wtórnego. A na koniec względy estetyczne. To my podejmujemy decyzję o wyglądzie mieszkania od samego początku. Wybierając mieszkania w stanie surowym posiadamy pełne pole do popisu pod względem aranżacyjnym i dekoratorskim.

Oszczędzamy w ten sposób mnóstwo czasu i pieniędzy na usuwaniu elementów starej wersji mieszkania.

Kiedy przekonasz się, że zaprezentowany w tym miejscu artykuł jest wartościowy, kliknij tu, a znajdziesz więcej na tej witrynie (http://www.polimerobeton.pl/rury-do-mikrotunelingu.html) analogicznych materiałów.

Układ mieszkania i jego ułożenie jest dokładnie taka, jaka zamierzaliśmy by była.

Post Tagged with , ,

Comments are closed.