housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: rozwiązanie

Zastosowanie tworzyw naturalnego pochodzenia w budownictwie

Prawdą jest, że najczęściej wykorzystywanym w budownictwie materiałem o naturalnym pochodzeniu jest drewno. Można z niego zrobić nie tylko konstrukcje, dzięki którym nasz dom będzie się odpowiednio trzymał.
Read More

Z jakiego powodu mieszkania deweloperskie to doskonały wybór na mieszkanie dla Twej familii?

Każdy dociera w jakimś momencie swojego życia do wniosku, iż już pora gdzieś się osiedlić, ażeby stworzyć spokojny dom dla swojej rodziny. Czasami, szczególnie ze względu na pracę musimy wybrać jakąkolwiek aglomerację, czasem wszakże posiadamy większy dobór.
Zostaje ponadto kwestia wyboru: budynek wolnostojący czy też lokum w bloku? Oba te rozwiązania mają swoje zalety i wady.
Read More

Szukanie mieszkania to wyzwanie

Współcześnie młodzi ludzie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jedną z najlepszych inwestycji, jakiej można dokonać, jest zakup mieszkania. Nie da się ukryć, że posiadanie swojej przestrzeni życiowej, gdzie jesteśmy zupełni samodzielni i nieuzależnieni od nikogo po prostu kusi i to na każdym kroku. Chyba nie ma osób, które z uśmiechem na twarzy nie przyjęłyby w prezencie ślicznego mieszkania położonego w nowej, czystej i bezpiecznej dzielnicy. Niestety młodzi mają marne szanse na szybkie dorobienie się swoich czterech ścian, dlatego też chętniej decydują się na kredyty i szukają jak najkorzystniejszych ofert. Wiadomym jest natomiast fakt, że każdy woli mieszkanie nowe od starego.
Read More

Kup sobie nowe mieszkanie

Dlaczego rynek pierwotny cieszy się mniejszą popularnością niż rynek wtórny?
Zakup mieszkania na rynku pierwotnym może okazać się sporym wyzwaniem, szczególnie dla młodych małżeństw.
Jest to tak ogromne zobowiązanie finansowe, szczególnie jeśli mówimy o nowym mieszkaniu w dużym mieście, że niejedna osoba musi zadłużyć się na kilkadziesiąt lat, aby móc zrealizować swoje marzenie o własnym lokum. W związku z tym o wiele więcej osób decyduje się na kupno używanej już powierzchni niż na zakup mieszkania na rynku pierwotnym. Często bowiem zdolność kredytowa przyszłych kredytobiorców nie jest wystarczająca, aby mogli oni zrealizować tak poważną inwestycję.
Read More