housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: typ

Czy sprawdzaliśmy jak funkcjonują kotły defro? – przeczytaj na co zwracać uwagę

Co planujemy posiadać w mieszkaniu?

Jeżeli już mamy zbudowany stan podstawowy domku, warto myśleć o tym, co musi się odnaleźć w jego środku.

Read More

Czy elewacje wentylowane Wrocław ma okazję nam zaoferować?

Bez względu na to, co musimy wykonać, zawsze pragniemy mieć świadomość, że będą zajmować się tym profesjonaliści. Przez to właśnie tak ważne okazuje się być to, aby posiadać pewność, że właśnie ich zatrudniamy.
Elewacje wentylowane Wrocław posiada na odpowiednim poziomie
Właściwy przepływ powietrza jest niezwykle ważny, przez to tak istotne będzie to, aby wszystko zorganizować w odpowiedni sposób.
Read More

W jaki sposób wykonać ocieplenie poddasza? – kilka słów o tym, na co zwrócić bardziej szczegółową uwagę

Tematów rodzaju “Jak to uczynić?” jest tak naprawdę całkiem sporo. W szczególności jak się okazuje, dotyczy to aspektów powiązanych wraz z budowlanką – dosłownie każdy z nas wie, że usługi budowlane są drogie (sama robocizna czasami jest droższa od potrzebnych nam do wykonania jej materiałów), dlatego bardzo często postanawiamy sami wszystko wykonać.
Read More

Odbiór techniczny budynku – wskazówki

Radzimy, jak przeprowadzić odbiór techniczny nowiuteńkiego mieszkanka na własną rękę. Na co kierować uwagę w czasie odbioru technicznego mieszkania, co zabrać z sobą na odbiór, jakie zgłaszać usterki.
Najlepiej jeśli na odbiór mieszkania można zabrać kompetentnego inżyniera albo jednostkę remontową, jaka będzie wykańczać nasze mieszkanie.
Read More