housesnorthwest@housesnorthwest.com


Tag Archives: typ

Czy sprawdzaliśmy jak funkcjonują kotły defro? – przeczytaj na co zwracać uwagę

Co chcemy posiadać w domku?

Gdy już mamy postawiony stan podstawowy domu, należy myśleć o tym, co powinno się pojawić w jego wnętrzu.

Read More

Odbiór techniczny budynku – wskazówki

Radzimy, jak przeprowadzić odbiór techniczny nowiuteńkiego mieszkanka na własną rękę. Na co kierować uwagę w czasie odbioru technicznego mieszkania, co zabrać z sobą na odbiór, jakie zgłaszać usterki.
Najlepiej jeśli na odbiór mieszkania można zabrać kompetentnego inżyniera albo jednostkę remontową, jaka będzie wykańczać nasze mieszkanie.
Read More

Które świadczenia wliczają się w obszar przedsięwzięć spółki, jaka zajmuje się myciem murów?

Czy pamiętasz, że do co poniektórych prac dotyczących sprzątania angażowani są sympatycy górskich wyczynów? Taki zaskakujący prawdopodobnie dla niektórych pewnik jest od długiego czasu praktykowany w przypadku mycia otworów okiennych w różnych drapaczach chmur.
Niektórzy z tego typu ryzykantów są tak przywykli do dużych wysokości, że gdy, określmy to, wypoczywają od realnych wzgórz, zakładają firmy parające się takim obszarem działalności jak czyszczenie elewacji.
Read More

W jaki sposób wykonać ocieplenie poddasza? – kilka słów o tym, na co zwrócić bardziej szczegółową uwagę

Tematów typu “W jaki sposób to uczynić?” jest tak naprawdę dużo. W szczególności jak to się okazuje, tyczy się to aspektów związanych z budowlanką – każdy z nas wie, iż usługi budowlane są drogie (sama tylko robocizna czasami jest bardziej droga od potrzebnych nam do wykonania jej materiałów), dlatego właśnie niewiarygodnie często postanawiamy zupełnie sani wszystko wykonać.
Read More