housesnorthwest@housesnorthwest.com


Category Archives: Formalności budowlane

Warszawa Praga to magiczne miejsca, dobra komunikacja miejska, stosunkowo niedrogie lokale mieszkalne, zieleń i centrum artystyczne

Rynek nowoczesnych mieszkań w Polsce można rozdzieli na dwie główne strefy: Warszawę oraz pozostałą część kraju. Warszawa mocno góruje nad pozostałą częścią kraju zarówno w zakresie całkowitego zasobu powierzchni nowoczesnej powierzchni biurowej, jak również wynajmowanej powierzchni. Miasto Warszawa, mimo iż wzestawieniu do innych miast ma stosunkowo duży współczynnik zagęszczenia mieszkaniami. Powstają tu nadal nowe mieszkania na Grochowie. Spośród dzielnic stolicy, to Warszawa Praga wykazuje wzrastające tempo na nowoczesne mieszkania.
Read More

Kontrola zabezpieczenia przeciwpożarowego

Prowadzenie działalności, abstrahując od zdolności biznesowych, wymaga dużo

cierpliwości. Załatwianie wielu przewidzianych przepisami obowiązków zajmuje sporo czasu. Starczy wspomnieć o procedurze rejestracji firmy. Nastręcza ona niemało biegania od okienka do okienka. Już po założeniu działalności możemy spodziewać się cyklicznych kontroli przeciwpożarowych, zwłaszcza jeżeli nasza działalność związana jest z produkcją artykułów łatwo zapalnych lub też w naszej jednostce przebywają znaczne ilości ludzi.
Read More

Bezpieczne nawierzchnie na place zabaw.

Place zabaw to często główne miejsce, w którym dzieci spędzają czas na zabawie. Jeśli opiekunów nie stać na posyłanie swoich pociech za zajęcia pozalekcyjne, przydomowe podwórko to dla nich znakomita możliwość, aby pobawić się na nim wraz z innymi dziećmi. Jednak aby miejsce to było w sam raz do zabawy, obok znajdujących się tam huśtawek, zjeżdżalni, powinno przede wszystkim spełniać normy bezpieczeństwa. Rodzice musza mieć pewność, że zezwalając bawić się swoim pociechom na placu zabaw, nie nie zrobią sobie krzywdy.
Read More

Odpowiedni dobór usług przeciwpożarowych

W Warszawie można liczyć na w całości profesjonalną pomoc ekspertów w zakresie usług przeciwpożarowych. Szkolenia dostępne dzisiaj w stolicy naszego kraju są prowadzone na wysokim poziomie i to właśnie odróżnia je na tle innych. Usługi BHP to także jedna z dziedzin działalności, które możemy zaoferować osobom zainteresowanym. Jeśli bliżej przyjrzymy się efektom, jakie dają szkolenia ppoż warszawa gwarantuje doskonałe oraz wieloaspektowe opcje do wyboru. Dużo lat doświadczenia przyniosło odpowiednie efekty.
Read More