housesnorthwest@housesnorthwest.com


Category Archives: Formalności budowlane

Bezpieczna droga to podstawa

Aby zachować bezpieczeństwo na drodze, trzeba dbać o różne czynniki, m.in. takie jak PEO i elementy odblaskowe na drodze. Każdego dnia na ulicach zachodzi wiele wypadków, zarazem spowodowanych przez kierowców, jak i pieszych. Nierzadko są one powodowane również niekorzystnymi warunkami pogodowymi, wadliwą infrastrukturą albo innymi czynnikami niezależnymi od nas. Najczęściej natomiast przyczyną zdarzeń drogowych jest bezmyślność uczestników ruchu drogowego.
Read More

Znaczenie specjalności budowlanej nad Wisłą

Powszechnie znany jest fakt, że budownictwo to bezsprzecznie jedna z bardzo prężnie rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. To właśnie w nim spora część naszego społeczeństwa znajduje zatrudnienie, co oczywiście jest wyjątkowo korzystne.
Read More

Radca prawny w zasięgu ręki, czyli porady prawne w Internecie

Jeżeli jesteśmy zbyt zaprzątani, a mamy jakąś ważną sprawę do uregulowania, przy której niezbędna nam będzie pomoc prawna, to możemy sięgnąć po poradę prawną online.
Read More

Usługi BHP dla firm –

BHP, czyli bezpieczeństwo i higiena pracy ma dziś duże znaczenie i w zasadzie każdy zakład lub firma jest zmuszona do przestrzegania przepisów prawnych. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim osobom, jakie są w określonej firmie zatrudnione. Aktualnie na szczęście liczba specjalistów BHP funkcjonujących na rynku jest dosyć duża. Istnieją również odpowiednie firmy oferujące usługi BHP dla przedsiębiorstw. Dlaczego warto się na nie decydować?
Read More