housesnorthwest@housesnorthwest.com


Category Archives: Inwestycje w rynek nieruchomości

Kilka rzeczy dla których opłaca się mieszkać w Gdańsku

Mamy w tym momencie w naszym kraju kilka miast oraz mniejszych miejscowości, które są w stanie poszczycić się wspaniałą przyrodą, rozbudowaną infrastrukturą i doskonałymi warunkami do sprawnego funkcjonowania dla wszystkich obywateli.
Read More

Czy widzieliśmy jaką ofertę posiada dla nas deweloper Gdańsk?

Powinniśmy się namyślić, czy mieszkanie pragniemy otrzymać z rynku wtórnego czy pierwotnego, tak żeby zaznaczyć, na jakich propozycjach się skupić. Gdy chcemy, aby to okazały się być nowe mieszkania, to powinniśmy spojrzeć na te oferty, które dopiero co zostały zbudowane, albo na takie, które jeszcze są w momencie budowania.
Read More

O czym wypada wiedzieć kiedy mamy w planach kupić mieszkanie w sercu Dolnego Śląska?

Wrocław staje się jednym z niezwykle atrakcyjnych miast w naszym kraju. Jest tak z kilku powodów. Jednym z nich jest z całą pewnością stale rosnący rynek pracy. W tym momencie w mieście poszukiwanych jest całe mnóstwo wyspecjalizowanych pracowników z ogromnej ilości branż.
Read More

Czy zamawialiśmy już ogłoszenie kupie mieszkanie?

Jeśli jesteśmy zaciekawieni nabyciem lokalu to obowiązkowo powinniśmy przemyśleć parę spraw. Czy powinno być ono nowe, czy chcemy je odkupić od kogoś odmiennego, czy pragniemy korzystać z biura nieruchomości czy nie, i jakie ma posiadać ono wymiary.
Read More