housesnorthwest@housesnorthwest.com


Category Archives: Inwestycje w rynek nieruchomości

Kilka rzeczy dla których opłaca się mieszkać w Gdańsku

Mamy obecnie w Polsce kilka miast jak i mniejszych miejscowości, które mogą poszczycić się wspaniałą przyrodą, bardzo dobrą infrastrukturą oraz świetnymi warunkami do życia dla wszystkich mieszkańców.
Read More

Odbiór techniczny budynku – wskazówki

Podpowiadamy, jak uskutecznić odbiór techniczny nowego mieszkanka samodzielnie. Na co kierować uwagę podczas odbioru technicznego mieszkania, co wziąć ze sobą na odbiór, które sygnalizować usterki.
Dobrze jeśli na odbiór mieszkania możemy wziąć doświadczonego inżyniera lub firmę remontową, która będzie wykańczać nasze mieszkanko.
Read More

Czy zamawialiśmy już ogłoszenie kupie mieszkanie?

Jeśli jesteśmy zainteresowani nabyciem lokalu to koniecznie powinniśmy przemyśleć parę spraw. Czy ma okazać się być ono nowe, czy pragniemy je odkupić od kogoś innego, czy chcemy korzystać z biura nieruchomości czy nie, i jakie ma posiadać ono rozmiary.
Read More

Czy widzieliśmy jaką ofertę posiada dla nas deweloper Gdańsk?

Powinniśmy się namyślić, czy mieszkanie pragniemy otrzymać z rynku wtórnego czy pierwotnego, tak żeby zaznaczyć, na jakich propozycjach się skupić. Gdy chcemy, aby to okazały się być nowe mieszkania, to powinniśmy spojrzeć na te oferty, które dopiero co zostały zbudowane, albo na takie, które jeszcze są w momencie budowania.
Read More