housesnorthwest@housesnorthwest.com


Category Archives: Wiadomości z rynku nieruchomości

Kilka rzeczy dla których opłaca się mieszkać w Gdańsku

Mamy w tym momencie w naszym kraju kilka miast oraz mniejszych miejscowości, które są w stanie poszczycić się wspaniałą przyrodą, rozbudowaną infrastrukturą i doskonałymi warunkami do sprawnego funkcjonowania dla wszystkich obywateli.
Read More

Co trzeba mieć na uwadze przy budowie własnego domu?

Wybudowanie własnego domu to ogromne wyzwanie, zarówno pod względem finansowym jak również procesu logistycznego. Żeby wszystko odbyło się po naszej myśli, powinniśmy sporządzić odpowiedni, szczegółowy plan. Zaczynając od harmonogramu budowy, sposobu ocieplenia budynku po szczegóły dekoracji i rodzaje materiałów, których będziemy używać.
Read More

Zerknij na interesujące lokale mieszkaniowe we Wrocławiu

Jeżeli poszukujemy lokalu mieszkaniowego we Wrocławiu musimy mieć świadomość, że metr kwadratowy w tej miejscowości będzie kosztował więcej aniżeli w jakichś niewielkich miasteczkach.
Read More

W jaki sposób bez kłopotu odkryć mieszkanie nad morzem?

Mieszkania w nadmorskich rejonach cieszą się ogromnym zainteresowaniem, tym bardziej, że nadmorskie miasta posiadają istotnie multum do zaoferowania. Prócz dzisiejszych, pięknych mieszkań zachwycają one sporymi atrakcjami turystycznymi i wspaniałymi zabytkami, ponadto największym plusem jest rzecz jasna bliska odległość do morza. W takich miastach, jak Gdańsk, Gdynia bądź też Sopot, rynek nieruchomości rozwija się niezwykle prężnie. Co chwilę powstają tam nowe inwestycje mieszkalne.
Read More