housesnorthwest@housesnorthwest.com


Category Archives: Wiadomości z rynku nieruchomości

Kilka rzeczy dla których opłaca się mieszkać w Gdańsku

Mamy obecnie w Polsce kilka miast jak i mniejszych miejscowości, które mogą poszczycić się wspaniałą przyrodą, bardzo dobrą infrastrukturą oraz świetnymi warunkami do życia dla wszystkich mieszkańców.
Read More

Którą szeregówkę Wrocław zakupić, by mieszkać dogodnie?

Szeregówka Wrocław to dogodne pole różnorodnych ofert. Przykładowa szeregówka Wrocław kosztuje 525 000 zł (4 705 zł/m2). Jest to cena za powierzchnię 111,59 m2, liczbę pokoi – cztery, ilość pięter 1-piętrowy budynek, typ budynku – szeregowy, rok zabudowy – 2016, liczbę łazienek – dwa, stan budynku – stan deweloperski, charakter – jednorodzinny, technikę wykonania – Ytong, ogrzewanie – CO gazowe, dach – dachówka, okna – plastikowe i garaż w budynku. W dodatku media, czyli gaz, siła , prąd, woda i kanalizacja miejska.

Read More

Odbiór techniczny budynku – wskazówki

Podpowiadamy, jak uskutecznić odbiór techniczny nowego mieszkanka samodzielnie. Na co kierować uwagę podczas odbioru technicznego mieszkania, co wziąć ze sobą na odbiór, które sygnalizować usterki.
Dobrze jeśli na odbiór mieszkania możemy wziąć doświadczonego inżyniera lub firmę remontową, która będzie wykańczać nasze mieszkanko.
Read More

Mieszkania na terenie Wrocławia, jakie nad wyraz chętnie nabywają osoby w młodym wieku.

Mieszkania w stolicy Dolnego Śląska, jakie nad wyraz chętnie kupują osoby młode to lokale dla osób, którym zależy na tym, żeby posiadać swój lokal w przystępnej cenie.
Read More